قیمت هیوندای آی 20

قیمت هیوندای آی ۲۰ توسط شرکت کرمان موتور افزایش یافت (آذر ۹۶)

گروه خودروسازی کرمان موتور قیمت هیوندای آی ۲۰ (Hyundai i20) را افزایش داد و این هاچ بک مونتاژی از این پس با قیمت جدید در بازار ایران عرضه خواهد شد.

این روزها شرکت خودروسازی کرمان موتور به طور متوسط هر چند روز یک بار قیمت محصولات هیوندای خود را که در ایران مونتاژ می‌کند، افزایش می‌دهد. حالا نیز این شرکت برای چندمین بار طی ۶ ماه اخیر به سراغ هیوندای i20 رفته و این خودروی مونتاژی را ۳ میلیون تومان گران‌تر کرده است. بر این اساس، هیوندای آی ۲۰ که تا همین روزهای اخیر با قیمت ۹۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسید، از این پس با قیمت ۹۶ میلیون و ۵۰ هزار تومان در بازار ایران عرضه خواهد شد.

قیمت هیوندای آی 20

هیوندای آی ۲۰ کرمان موتور با پیشرانه ۴ سیلندر ۱۳۶۸ سی‌سی به قدرت ۹۸ اسب بخار و گشتاور ۱۳۴ نیوتن‌متر، استاندارد یورو ۶، گیربکس ۴ سرعته اتوماتیک و تجهیزاتی چون فرمان برقی، ۲ کیسه هوا، آینه الکتروکرومیک، سنسور پارک عقب، کامپیوتر سفری، تهویه مطبوع اتوماتیک، سنسور باران، دوربین دید عقب و سیستم‌های کنترل پایداری الکترونیکی، کنترل ایستایی در سربالایی، توزیع الکترونیکی نیروی ترمز و هشدار فشار باد تایرها به مشتریان عرضه می‌شود.

تغییرات قیمت هیوندای آی ۲۰ در ماه‌های اخیر

ماه تیر ۱۳۹۶ مرداد ۱۳۹۶ آبان ۱۳۹۶ آذر ۱۳۹۶
قیمت ۸۷ میلیون و ۵۰ هزار تومان ۹۲ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان ۹۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان ۹۶ میلیون و ۵۰ هزار تومان