موجودات بیگانه

بازدید موجودات بیگانه از زمین؛ افشاگری یک مقام سابق پنتاگون، ما تنها نیستیم

یکی از مقامات سابق و رسمی آمریکایی که در پروژه شناسایی یوفوها یا بشقاب پرنده ها حضور داشته، ادعا می‌کند که ما تنها نیستیم و موجودات بیگانه بارها از زمین بازدید کرده‌اند.

لوییس الیزوندو (Luis Elizondo)، یک مقام سابق پنتاگون، پروژه دولتی محرمانه‌ای را برای شناسایی و رهگیری اشیای ناشناس پرنده یا بشقاب پرنده‌ها مدیریت می‌کرد. وی اعتقاد دارد که موجودات بیگانه وجود دارند و به سیاره ما نیز آمده‌اند. در سوابق منتشر شده از برنامه شناسایی تهدید هوافضایی پیشرفته، گزارش‌های زیادی از برخورد با هواگردهای ناشناس دیده می‌شود. الیزوندو که اداره این برنامه 22 میلیون دلاری را بر عهده داشت، معتقد است که این هواگردهای بیگانه برای بازدید از زمین به سیاره ما آمده‌اند و ما تنها نیستیم.

اخیرا اعتراضات زیادی به پنهان‌کاری بیش از حد و  سرمایه‌های زیادی که روی این پروژه انجام شده بود، صورت گرفت. سرمایه‌گذاری 22 میلیون دلاری بر روی برنامه مذکور در سال 2012 قطع شد و الیزوندو نیز در ماه اکتبر به دلیل فشارهای وارد شده از کار در وزارت دفاع آمریکا استعفا داد.

به گفته وی، یوفوهای مشاهده شده دارای ویژگی‌هایی بودند که تا به امروز نه در فهرست هواپیماهای ایالات متحده آمریکا و نه در فهرست دارایی هیچ کشور دیگری وجود نداشته است. این هواگردها، خدمات پرواز مشخص و نیروی محرکه واضحی نداشتند و در مسیرهایی که خیلی مانورپذیر نبودند مانور می‌دادند.

یک نمونه از تجربیات مشکوک به برخورد با موجودات بیگانه

در بین مشاهدات یوفوها یا همان بشقاب پرنده ها، گزارشی از خلبانان دو جنگنده سوپر هورنت نیروی دریایی آمریکا دیده می‌شود که در یک ماموریت آموزشی، یک یوفو را رویت کردند. آن‌ها در 100 مایلی سن دیگو در اقیانوس آرام بودند که یک تماس رادیویی مبنی بر این که آیا سلاحی به همراه دارند یا خیر، دریافت کردند. این درخواست غیرعادی در سال 2004 از ناو دریایی پرینستون ارسال شد که دو هفته در حال ردیابی هواگردی ناشناخته بود.

موجودات بیگانه

دیوید فریور (David Fravor) و جیم اسلایت (Jim Slaight)، فقط موشک‌های مشقی به همراه داشتند ولی به آن‌ها دستور داده شد تا پرنده‌هایی که ناگهان در ارتفاع 80 هزار پایی ظاهر شده و سپس در افق دریا محو شدند را بررسی کنند.

فریور به سمت این شی ناشناس پرنده رفت و در آن زمان، هواگرد برای دیدنش بالا آمد و ناگهان با سرعت خارق‌العاده‌ای از او دور شد. این پرنده عجیب، بال یا موتور نداشت و مسافت یک مایل را در ثانیه‌ای پیمود. به گونه‌ای که حتی از سریع‌ترین جت‌های نظامی ارتش آمریکا نیز به سادگی سبقت می‌گرفت. این فرمانده نیروی دریایی به تازگی در مصاحبه‌ای اظهار کرد که مطمئنم آن هواگرد به این دنیا تعلق نداشت و متعلق به موجودات به بیگانه بود.

ویدیوی مشاهده یوفو توسط خلبانان نیروی دریایی آمریکا

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

12 دیدگاه

 1. قطعا ما تنها نیستیم چون خدا تو قرآن کفته که جنبندکانی توی این آسمان هست

 2. ناسا گفته بود که تا سال ۲۰۲۰ انسان بارموحودات فضایی دیدار میکنه

 3. وای خدایا یعنی ماباایناشدیم80میلیون وباایناشدیم اشرف مخلوقات خدایامن ک همیشه گفتم کم می افریدی باکیفیت می افریدی.دوستان کسی بگه بجزماکسی نیست واقعأبایدبه مغزش شک کرد ب کسایی این افشاگریهای ضدونقیص میخونه میگه ادم فضایی هابادولتها همکاری رفت وامدمیکنن بایدبه مغزش شک کرد چون یخورده فک نمیکنه وقتی همش دانشمنداافشاگری میکنن ک ماتوپرژه ای بودیم ارتباط بافرازمینی داشتیم ب سیارشون رفتیم پروژه فوق محرمانه بوده ازدنیاپنهانش میکنن اولأکه همچین چیزی باشه ک بخوان کسی نفهمه ولگرداستخدام نمیکنن بعدپایان کار ول بچرخه هرچه اطلاعات داشته رو ب هرننه قمری بگه اونم توسطح جهانی منتشرکنه چنان طرفو توشیشه میکردن طرف ب خانوادشم نتونه ازاسناد محرمانه ای ک ازش خبرداره حرف بزنه چ برسه توسطح جهانی دومأ این عوضیامگه ادعانمیکنن رفت وادمدبه سیارمون دارن باهاشون ارتباط داریم مارفتیم سیارشون پس چرا اینقد هزینه کلان میکنن برای شناسایی یوفوها چرا انقدهزینه میکنن برای فرستادن سیگنان ودریافتش چرا انقدهزینه میکنن برایه شناسایی سیاره های دارایه حیات احتمالی خب تمام اطلاعاتو از اون فضاییابگیرن دیگه مگه خرمغزپوکشونو گاز زده با این بدهی کلان ب بانک جهانی که داره باعث ورشکستگی کشورشون میشه انقدهزینه میکنن اخرشم هزارویک سوال بیجواب دارن با انقدهزینه مطالعه کیهان جواب سوالاشونوپیدانمیکنن ونظریه وفرضیه جایه جواب قطعی وحتمی میدن

  • سیاست چیز عجیبیه، فقط اینو بگم که ذره ای از واقعیت رو حتی نمیدونی پس لطفا اینجا نطق نکن واسه ما، این پولایی هم که خرج فرستادن سیگنال و پیدا کردن آدم فضایی ها میشه فقط یه پوششه برای سرپوش گذاشتن رو حقیقت و این اطلاعاتی هم که درز پیدا کرده به بیرون یه سری هاش از کنترلشون خارج بوده و یه سری دیگه اشم هم ممکنه باز کاور باشه واسه هواس پرتی ،به هر حال نمیتونی با این قطعیت بیای همه رو زیر سوال ببری و فکر کنی تو فقط میفهی در حالی که یک صدم از حقیقت رو هم نمیدونی

 4. ﻣﻦ ﻫﻤﻮﺍﺭﻩ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ﻛﻪ ﻣﻐﺰ ﻣﺜﻞ ﯾﻚ ﻛﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﻛﻪ ﻧﺎﺗﻮﺍﻥ ﺷﻮﺩ ﺍﺯ ﻛﺎﺭ ﻛﺮﺩﻥ ﺑﺎﺯ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺍﯾﺴﺘﺎﺩ .
  ﻫﯿﭻ ﻣﻠﻜﻮﺕ ﯾﺎ ﺟﻬﺎﻥ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻣﺮﮔﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﻛﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮﻫﺎﯼ ﺧﺮﺍﺏ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺭﺩ، ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺍﺳﺘﺎﻧﻬﺎﯾﯽ ﺯﯾﺒﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎﯾﯽ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺍﺯ ﺗﺎﺭﯾﻜﯽ ﻣﯽ ﺗﺮﺳﻨﺪ !

  ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﻫﺎﻭﮐﯿﻨﮓ ✍
  نظرتون راجب این حرف هاوکینگ چیه ؟!

 5. اره این یه واقعیته و بدون شک موجودات فرازمینی هستن اما به مردم اطلاعات غلط میدن

 6. سایت گجت نیوز درک بالایی از یوفولوژی داره

 7. چه داستانه هماهنگی شروع کردن این فراماسون ها