قابلیت‌ های آیفون 10

این توسعه‌دهنده با استفاده از قابلیت‌ های آیفون ۱۰ صورت خود را نامریی کرد!

به نظر می‌رسد قابلیت‌ های آیفون ۱۰ اپل فراتر از آن چیزی است که تصور می‌شود و می‌توان با کمی خلاقیت، امکانات آیفون ایکس را توسعه داد. به عنوان نمونه، یک توسعه‌دهنده اخیرا توانسته با استفاده از پرچمدار اپل صورت خود را نامریی کند.

نخستین و مهمترین کاربرد قابلیت های آیفون ۱۰ در بخش ردیابی حرکات صورت، انیموجی است که به تنهایی، کاربران بسیاری را به خرید این گوشی موبایل گران قیمت تشویق کرده است. اما از قرار معلوم، می‌توان کاربردهای فوق‌العاده حرفه‌ای‌تری نیز برای آن در نظر گرفت.

یک توسعه‌دهنده اپلیکیشن ژاپنی با نام کازویا ناشیرو (Kazuya Noshiro) چندی پیش ویدیویی بسیار جالب در حساب کاربری خود درون توییتر قرار داد که در آن، صورتش استتار شده و پس‌زمینه به خوبی دیده می‌شود. در این ویدیو، صورت شفاف توسعه‌دهنده ژاپنی را می‌بینیم که دائما آن را به جهات مختلف حرکت داده و اشیای پشت سرش که همگی قابل مشاهده هستند را نشان می‌دهد.

ناشیرو اعلام کرد این اپلیکیشن، بر روی یک پلتفرم توسعه بازی ساخته شده و از یک موقعیت دوربین ثابت برای ضبط یک پس‌زمینه به منظور فریب دادن کاربر استفاده می‌کند. هنوز زمان انتشار این اپلیکیشن و کاربرد اصلی آن مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد پنجره‌ای جدید به روی اپلیکیشن‌های دسته‌بندی‌ واقعیت افزوده آی او اس ۱۱ باز خواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. چقدر علم پیشرفت کرده

  2. مشخصه آیفونش خراب بوده

  3. وایی چ کار شاخی این مزخرفات چیه دیگه اپل مونده چیکار کنه

  4. به چه دردی ممیخوره چقدر مسخره و مزخرف

  5. حالا حالا ها مونده تا بفهمین ایفون ایکس چیه