آیفون 10- آیفون با صفحه نمایش 6.5 اینچی اولد

آیفون با صفحه نمایش 6.5 اینچی اولد ، در سال جدید میلادی عرضه خواهد شد

آیفون با صفحه نمایش 6.5 اینچی اولد (OLED) در سال جدید میلادی عرضه می شود و یکی از تامین کنندگان اصلی صفحه نمایش آن شرکت ال جی دیسپلی خواهد بود.

 ال جی دیسپلی با این که حتی یک پنل اولد هم برای اپل در سال 2017 نساخت، اما به نظر می‌رسد که همه چیز در سال 2018 تغییر کند. گزارش جدیدی از کره جنوبی نشان می‌دهد که اپل قصد دارد تا تامین‌کنندگان اولد خود را برای آیفون‌های بعدی تغییر دهد و آیفون با صفحه نمایش 6.5 اینچی اولد را تولید کند.

منابع سرمایه‌گذار معتقدند که ال جی دیسپلی به عقد قرارداد با کوپرتینو نشین ها بر سر تأمین صفحه نمایش  اولد نزدیک است و انتظار می‌رود که در نیمه دوم سال 2018 ارسال این پنل ها را آغاز کند. این اطلاعات غیر رسمی است، اما سازنده صفحه نمایش تایید کرده که در  حال مذاکره با مدیرعامل شرکت اپل، تیم کوک بوده‌اند و این مذاکرات در نهایت به عقد قرارداد ختم خواهد شد.

با توجه به آخرین اطلاعات، ال جی دیسپلی تنها در سال 2018 حدود 15 تا 16 میلیون پنل تولید خواهد کرد. اگر این آمار دقیق باشد، این بدان معنی است که سامسونگ دیسپلی در سال 2018 نیز تولیدکننده اصلی پنل های اولد پل خواهد بود. چرا که این شرکت بیش از 200 میلیون گوشی در سال به فروش می‌رساند.

آیا باید منتظر پنل های 5.8 / 6 اینچی و 6.5 اینچی اولد باشیم؟

این گزارش همچنین به اندازه صفحه نمایش احتمالی آیفون‌های آینده اشاره دارد. ظاهراً نمایشگر سامسونگ عمدتا صفحه نمایش 5.8 و یا 6 اینچی را تولید می‌کند درحالی‌که ال جی دیسپلی روی پانل های 6.5 اینچی تمرکز کرده است.

این مسئله می‌تواند آیفون 9 (یا هر آنچه که ممکن است در نهایت آن را نام‌گذاری کنند) را دو دسته کند. یکی که اندازه‌ای مشابه با آیفون 10 فعلی را دارد و یک مدل پلاس که ممکن است در نهایت دارای سایز صفحه بزرگ باشد. به عنوان مثال، سامسونگ گلکسی نوت 8 دارای یک صفحه نمایش 6.3 اینچی است.

داستان درباره دو مدل آیفون 2018 با پیش‌بینی تحلیلگر شرکت KGI ،مین چین کو، همخوانی دارد، اما بهتر است که باز هم به این گزینه به چشم شک و تردید نگاه کرد.

۸ دیدگاه

 1. ببینیم دیگه کجاشو دست کاری کردن که بعد یه مدت داغون بشه

  (0)
 2. آخ دوست دارم یه خبر در باره طعم و رنگ و بو مدفوع مدیرعاملای سامسونگ، اپل و هواووی باشه ببنیم این سعید چی میگه.
  عین صمده. هر وقت میگه اپل اپل یادش میفوتم.
  هیچکی بهتر از مو نمیتونه مشق بنویسه. مشق می نویسوم آی مشق می نویسوم.

  (2)
 3. من این سایزو نمیخام ولی برای کسایی که میخان بهترینه

  (-2)
 4. صفحه نمایش های اولد بعد یه مدت پیر میشن و دیگه اون کیفیت عالی اولشونو ندارن این یه ضعف غیر قابل چشم پوشیه اولد هاس

  (1)
 5. قبلا از صفحه نمایش هایAMOLED سامسونگ بخاطر اشباع رنگها ایراد میگرفتند اما الان چون اپل هم روی به این صفحه نمایش ها آورده به به وچه چه می کنند بخاطر این صفحه نمایش وعدم استفاده از آن رو مثلا در میت 10 ایراد می گیرند . در واقع این دید بسیار کورکورانه و تعصبی می باشد . حال اگه اپل ویژگی های کامل مثلا میت 10را داشته باشد قد علم میکردند و میگفتند هیچ گوشی گرد پاش هم نمی رسه

  (1)
 6. عه! آیفون هم فهمید صفحه نمایش چیه؟!

  (-1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*