دانلود لاین

دانلود لاین ؛ پیام رسان لاین برای دسکتاپ، اندروید و آی او اس

دانلود لاین به عنوان پیام رسانی کراس پلتفرم می‌تواند اقدام هوشمندانه‌ای باشد. پیام رسان لاین برای اندروید ، آی او اس و پلتفرم‌های دسکتاپ وجود داشته و می‌توان بدون محدودیت، بر روی هر دستگاهی به پیام‌‌های خود دسترسی پیدا کرد.

پیش از محبوب شدن پیام رسان تلگرام، کاربران بیش از همه در ویچت و لاین فعالیت می‌کردند. لاین به خاطر داشتن قابلیت اشتراک‌گذاری پیام و گرفتن بازخورد از آن‌ها، از یک پیام‌رسان موبایل ساده فراتر عمل کرده و در قالب یک شبکه اجتماعی ظاهر شده است.

یکی از مهمترین ویژگی‌های آن که افراد نیازمند به برقراری ارتباط در محیط‌های کاری را به خود جذب می‌کند، کراس پلتفرم بودن آن است، به این معنی که می‌توان با دانلود لاین برای ویندوز، در سیستم کامپیوتری خود به گفتگو با دیگران پرداخت. پیام‌های رد و بدل شده در دستگاه‌های مختلف با یکدیگر همگام‌سازی شده و هیچ مشکلی از این بابت پیش نخواهد آمد.

لاین یک پیام‌رسان ژاپنی است که تاسیس آن به سال ۲۰۱۱ بازمی‌گردد. این پیام‌رسان از بدو معرفی توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند، به طوری که حتی در ایران نیز بسیاری از آن به عنوان پیام‌رسان اصلی خود استفاده می‌کردند.

دانلود لاین

میزان دانلود لاین به حدی افزایش پیدا کرد که طی دو سال، این اپلیکیشن تبدیل به بزرگترین شبکه اجتماعی ژاپن شد! در انتهای سال ۲۰۱۳ یعنی دو سال بعد از راه‌اندازی لاین، تعداد کاربران جهانی آن مرز ۳۰۰ میلیون نفر را رد کرد. از این تعداد ۵۰ میلیون نفر ژاپنی بودند.

دانلود لاین

در همان سال ۲۰۱۳ بود که میزان دانلود لاین به واسطه تبدیل شدن از یک پیام‌رسان موبایل به یک شبکه اجتماعی افزایش پیدا کرد. به واسطه تایم لاین افزوده شده به آن کاربران می‌تواستند متونی را با دیگر دوستان خود به اشتراک گذاشته و با گرفتن لایک و کامنت، علاوه بر ارسال پیام به صورت مستقیم به شیوه‌ای دیگر با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

همانند بسیاری از پیام‌رسان‌های موبایل، در لاین نیز می‌توان به منظور گفتگوی چند نفره گروه تشکیل داد. اگرچه نسخه موبایل آن بسیار شکیل بوده و به لطف وجود تعداد زیادی پوسته می‌توان ظاهر رابط کاربری آن را به شکل دلخواه در آورد، اما نسخه دسکتاپ این پیام‌رسان ظاهر بسیار ساده‌ای دارد. با دانلود لاین می‌توانید در بستر اینترنت به صورت نامحدود به مکالمه صوتی و تصویری بپردازید.

دانلود لاین برای پلتفرم‌های مختلف

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. نسخه دسکتاپش ماقبل نقده!! نسخه دسکتاپ فقط تلگرام

  2. نمیدونم چ اصراریه کوچ کنیم ، چرا ی بار محکم جلو خواسته نابه جا و ناحق نایستیم!!!
    نه به هر پیام رسانی جز تلگرام

  3. بیا ژاپن چجوری پول دار شد استیکر میفروشن بعد ملت ایران انتزار دارن دولت واسه همه کار تولید کنه