سرمایه گذاری ۴۱ میلیارد دلاری گروه سامسونگ در سال ۲۰۱۲

 

گروه سامسونگ که شامل سامسونگ الکترونیکس است، قصد دارد سرمایه گذاری خود در سال ۲۰۱۲ را به ۴۱.۴ میلیارد دلار افزایش دهد تا موقعیت برترش را در بازار تراشه‌های دستگاه‌های قابل حمل و نمایشگرهای صفحه تخت تحکیم کند.
 
سامسونگ که جلوتر از رقیبانش، سرمایه گذاری‌های گسترده‌ای در فن آوری‌های جدید داشته است، اکنون بر روی تراشه‌های لوجیک و نمایشگرهای OLED حساب می‌کند تا موفقیتش در تراشه‌های فلش، تراشه‌های حافظه رایانه و نمایشگرهای صفحه تخت LCD را تکرار کند.
 
گروه سامسونگ که بزرگ‌ترین گروه تجاری کره جنوبی است، سرمایه گذاری خود را که ۴۷.۸ تریلیون ون اعلام شده، تفکیک نکرده است اما تحلیلگران پیش بینی می کنند سرمایه گذاری این شرکت در تراشه‌های دستگاه‌های قابل حمل و نمایشگرهای صفحه تخت OLED افزایش یابد.
 
بنا بر اعلام سامسونگ، از کل این سرمایه گذاری، هزینه سرمایه به ۳۱ تریلیون ون بالغ می شود که ۱۱ درصد بیشتر از یک سال قبل است.
 
تحلیلگران پیش بینی کرده اند حدود ۲۵ تریلیون ون یا ۸۰ درصد از هزینه سرمایه از جانب سامسونگ الکترونیکس خواهد بود که بزرگ‌ترین شرکت فن آوری جهان از نظر درآمد است تا ظرفیت تراشه‌های سیستم و OLED را افزایش دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*