ساعت هوشمند گارمین فوررانر 645 موزیک

ساعت هوشمند گارمین فوررانر ۶۴۵ موزیک در CES 2018 رونمایی شد

ساعت هوشمند گارمین فوررانر ۶۴۵ موزیک (Garmin Forerunner 645 Music) در نمایشگاه CES 2018 معرفی شد. کاربران با استفاده از این ساعت می‌توانند هنگام دویدن به موسیقی دلخواه خود نیز گوش می‌دهند.

شما می‌توانید بدون نیاز به نگه داشتن گوشی موبایل در نزدیکی خود (همچون ساعت اپل)، از طریق ساعت هوشمند به موسیقی دلخواه‌تان گوش دهید؛ اما این موضوع به معنی بهره‌مندی از قابلیت‌های تندرستی ساده است. ولی حالا گارمین با معرفی یک محصول جدید، این مشکل را برطرف کرده است. ساعت هوشمند گارمین فوررانر ۶۴۵ موزیک با امکان ذخیره حداکثر ۵۰۰ آهنگ و توانایی پخش آن از طریق ایربادهای بلوتوثی پیش روی کاربران قرار گرفته است. کاربران می‌توانند ضمن نظارت بر روند فعالیت خود (دو، دوچرخه‌سواری و شنا)، از آهنگ‌هایی که پیش‌تر از طریق کامپیوتر یا سرویس‌هایی همچون iHeartRadio ذخیره کرده‌اند هم لذت ببرند.

خوشبختانه حالا ظاهر ساعت هوشمند جدید گارمین نیز تغییر کرده است. در واقع ما با اولین عضو از محصولات “Forerunner” با حاشیه‌های فلزی رو به رو هستیم که جلوه خوبی به آن می‌بخشد. همچنین، قابلیت‌های مختلفی همچون سیستم پرداخت گارمین پی، صفحه نمایش همیشه روشن و پشتیبانی از Running Dynamics Pod که آماری مثل ضربان قلب و بلندی گام‌ها را ردیابی می‌کند، در این ساعت گنجانده شده است. با یک بار شارژ، دستگاه به مدت یک هفته در خدمت شما خواهد بود که این زمان با فعال کردن GPS و گوش کردن به موسیقی، به ۵ ساعت کاهش پیدا می‌کند.

ساعت هوشمند گارمین فوررانر ۶۴۵ موزیک هم‌اکنون با قیمت ۴۵۰ دلار و نسخه معمولی آن (بدون امکان پخش موسیقی) با قیمت ۴۰۰ دلار در دسترس علاقه‌مندان است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. ۵۰ تا هم نمیارزه فقط اپل

  2. هر جور حساب کنیم ۴۰۰ دلار برای نسخه معمولیش، با این ویژگی ها نمی ارزه!! با نصف این هزینه میشه خوشگل ترش خرید با همین کارایی ها دقیقا

  3. به هیچ وجه ۶۴۵ دلار نمی ارزه 😐

    • اولش ۴۵۰ دلار!!! اون مدلشه استاد!!! «گارمین فوررانر ۶۴۵»

      بعدش بهتره سری به قیمت ساعت های هوشمند با این امکانات بزنید تا بفهمید می ارزه یا نه