هدفون بی‌ سیم توگوشی جدید سونی

سه هدفون بی‌ سیم توگوشی جدید سونی توسط این کمپانی رونمایی شدند

سونی نامی آشنا در صنعت لوازم الکترونیکی و گجت‌ها به شمار می‌رود که همیشه محصولات رده بالا و با کیفیتی به بازار عرضه کرده است. سه هدفون بی‌ سیم توگوشی جدید سونی نیز از آخرین دستاورهای این غول ژاپنی هستند که در نمایشگاه CES 2018 رونمایی شدند.

این روزها برخی سازندگان گوشی‌های هوشمند دیگر علاقه‌ای به تعبیه جک 3.5 میلی‌متری معروف در گوشی‌ های خود ندارند. گرچه همچنان برخی سازندگان، همچون سامسونگ، اصرار به تعبیه این پورت در گوشی‌ های خود دارند، اما به زودی آنان نیز این جک را فراموش خواهند کرد. یکی از بهترین راهکارها استفاده از هدفون‌های بی‌سیم است که دیگر دست و پا گیر بودن هدفون‌ های سیمی را ندارند.

هدفون بی‌ سیم توگوشی جدید سونی

در نمایشگاه CES 2018،‌ سه هدفون بی‌ سیم توگوشی جدید سونی رونمایی شدند که با بلوتوث به گجت مورد نظر پخش شده و قابلیت NFC نیز دارند. این سه هدفون با سه قیمت‌ متفاوت عرضه می‌شوند و کاربران می‌توانند بسته به بودجه‌ای که در نظر دارند و البته با توجه به قابلیت‌های هدفون‌ها،‌ یکی از این سه مدل را خریداری کنند.

طبیعتا این سه هدفون بی‌ سیم توگوشی جدید سونی بسته به قیمتشان، ویژگی‌های گوناگونی دارند. با این حال یک ویژگی بین همه آنان مشترک است و آن استاندارد IPX4 است. این استاندارد به کاربر این اطمینان را می‌دهد که این یه هدفون جدید سونی در برابر عرق کردن مقاوم هستند.

هدفون بی‌ سیم توگوشی جدید سونی

گران‌ترین نمونه این هدفون‌ها، مدل WF-SP700N است. این مدل همچون ایرپاد‌های اپل کاملا بدون سیم است. این هدفون با یک بار شارژ می‌تواند بیش از 3 ساعت موزیک پخش کند. قیمت هدفون WF-SP700N، با جعبه آن که قابلیت دو بار شارژ کردن هدفون را دارد، 180 دلار است.

هدفون بی‌ سیم توگوشی جدید سونی

برای آن دسته از کاربرانی که حضور سیم را ترجیح می‌دهد، مدل WI-SP600N گزینه مناسبی است. دو گوشی این هدفون با یک به یکدیگر متصل هستند. این هدفون 150 دلاری دارای فناوری حذف نویز است و عمر باتری آن نیز بیش از 6 ساعت است.

هدفون بی‌ سیم توگوشی جدید سونی

ارزان‌ترین نمونه نیز مدل WI-SP500 است که عمر باتری آن 8 ساعت و قیمتش نیز 80 دلار است. گوشی‌ها این مدل نیز همچون WI-SP600N با یک سیم به یکدیگر متصل هستند، البته این مدل فاقد فناوری حذف نویز است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*