گوشی منعطف سامسونگ

عرضه گوشی منعطف سامسونگ تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد!

یکی از مدیران سامسونگ اعلام کرده است، عرضه گوشی منعطف سامسونگ که قرار بود تا انتهای سال ۲۰۱۸ انجام شود تاخیر خورده و تا سال ۲۰۱۹ به فروش نخواهد رسید!

مدیر بخش تجاری ارتباطات موبایل سامسونگ DJ Koh سال گذشته عنوان کرده بود که سامسونگ در نظر دارد تا انتهای سال ۲۰۱۸ میلادی از یک گوشی منعطف در بازار پرده برداری کند. متاسفانه سامسونگ حالا این ادعای خود را رد کرده و اعلام کرده است که اگر منتظر گوشی منعطف سامسونگ هستید باید تا سال ۲۰۱۹ منتظر بمانید!

دلیل تاخیر درعرضه گوشی منعطف سامسونگ

در خلال برگزاری نمایشگاه CES 2018 در لاس وگاس، این مدیر سامسونگ عنوان کرده است که همه چیز طبق روال پیش نرفته است تا عرضه گوشی منعطف سامسونگ به سال آینده میلادی موکول شود. اینگونه به نظر می‌رسد که دلیل اصلی این تاخیر در عرضه، عدم توان مهندسان غول کره‌ای برای ارائه یک رابط کاربری (UX) مناسب برای تمامی کاربران بر روی این گوشی بوده است. با این حال DJ Koh عنوان کرده است که سامسونگ مشغول کار در جهت حل مشکل موجود است و اگر همه چیز درست پیش برود، تا انتهای سال ۲۰۱۹ می‌توانیم برای نخستین بار با این گوشی انعطاف پذیر ملاقات کنیم.

سر سامسونگ در سال گذشته با ثبت تعداد زیادی از پتنت‌های مرتبط با این گوشی انعطاف پذیر بسیار شلوغ بوده است و با توجه به سخت افزار آن‌ها، به نظر می‌رسد که غول کره‌ای آمادگی آن را پیدا کرده تا در آینده‌ای نزدیک این گوشی مدرن را به تولید انبوه برساند. ما امیدواریم که سامسونگ بتواند بر مانع پیش آمده در بخش رابط کاربری گوشی انعطاف پذیر خود غلبه کند و از آن پس بتوانیم گوشی منعطف سامسونگ را در بازارهای جهانی ملاقات کنیم.

هنوز صحبت کردن در مورد قیمت گوشی منعطف سامسونگ خیلی زود است، اما با توجه به سختی روند تولید و حتی توسعه نرم افزاری آن باید انتظار داشته باشیم که با قیمتی به مراتب بیشتر از گوشی های پرچمدار کنونی بازار به فروش برسد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. بنظر گوشی های جالبی میاد باید دید

  2. هرچند خیلی مسخره س ولی بازم خودش یه قدم به سمت جلوه دیگه