ال جی PuriCare

معرفی دستگاه تصفیه هوای ال جی PuriCare و تهویه هوای اینورتر ایستاده Dualcool ThinQ

دستگاه تصفیه هوای ال جی PuriCare و تهویه هوای اینورتر ایستاده Dualcool ThinQ در نمایشگاه CES 2018 معرفی می‌شوند. این محصولات هوشمند تهویه هوا با تشخیص هوشمند غبار، هوایی تمیز را به ارمغان می‌آورند.

ال جی الکترونیکس شرکت‌کنندگان در CES 2018 را با جدیدترین محصول هوشمند تهویه خانگی شگفت‌زده خواهد کرد. تصفیه هوای ال جی PuriCare با استفاده از حس‌گر گردوغبار و اینورتر ایستاده DUALCOOL ThinQ با استفاده از تشخیص صدا و فناوری DeepThinQ امکان تجربه هوایی خالص‌تر و پاک‌تر را در داخل خانه بهتر از همیشه فراهم می‌کند.

فناوری پیشرفته هوشمند برای از بین بردن غبار ریز هوا در ال جی PuriCare

مطالعات ثابت کرده است که گرده و غبار داخل خانه بر روی کیفیت زندگی خانواده‌ها در سراسر جهان موثر است. محصول PuriCare ال جی با استفاده از یک حس‌گر نظارتی هوا، به طور خودکار ذرات غبار را زمانی که برای ساکنان نامناسب تلقی شود حذف می‌نماید. بررسی هوا حتی زمانی که مدل جدید دستگاه تصفیه هوای ال جی خاموش است نیز انجام می‌شود و تنها زمانی که فیلتر کردن هوا مورد نیاز باشد روشن می‌شود. با طراحی استوانه‌ای شکل متفاوت و سیستم فیلتر مراقبت ۳۶۰ درجه، ال جی PuriCare پیشرفته‌ترین فناوری فیلتر هوا را به رخ می‌کشد و با استفاده از قابلیت پاک‌کنندگی قوی، ال جی PuriCare قابلیت دمیدن هوا تا ۷.۵ متر به جلو را دارد تا بتواند حتی اتاق‌‌های بزرگ را پوشش دهد و جریان هوای لطیفی را ایجاد کند تا یک محصول ایده‌آل برای خانواده‌هایی با بچه کوچک و حیوانات خانگی باشد.

ال جی PuriCare

تشدید راحتی با تشخیص صدا

همچنین محصول دیگری که در CES شروع به کار خواهد کرد تهویه هوای اینورتر ایستاده DUALCOOL ThinQ است که به فناوری صدا تجهیز شده و به اعضای خانه اجازه می‌دهد دمای هوای داخل منزل را در لحظه ورود به منزل یا از یک اتاق دیگر تنها با یک جمله کنترل کنند. DUALCOOL ThinQ علاوه بر کارایی بالا در مصرف انرژی و تولید صدای کم به خاطر وجود کمپرسور Dual Inverter، از فناوری هوش مصنوعی DeepThinQ ال جی استفاده می‌کند تا با شناسایی فاصله‌ها، جریان هوای بیشتری را به سمت افراد داخل اتاق هدایت کند. به علاوه برای تشخیص حضور افراد داخل اتاق، با استفاده از حس‌گر هوشمند حرکت انسان قدرت جریان هوا را بر اساس میزان مجاورت فرد یا افراد به محصول تنظیم می‌کند. محصول DUALCOOL ThinQ ال جی با تحلیل الگوهای عادات روزانه افراد یاد می‌گیرد که در زمان‌های مشخص روز کدام بخش‌های خانه احتیاج به خنک شدن دارند تا دما بهینه باقی بماند و مصرف انرژی کاهش یابد.

آقای Song Dae-hyun، مدیرعامل بخش لوازم خانگی و تهویه هوای ال جی گفت:

لوازم خانگی هوشمند ال جی با توانایی‌هایشان در حال رهبری این صنعت هستند تا با پیش‌بینی نیازهای مصرف‌کنندگان محیط راحت‌تری برای مصرف‌کنندگان ایجاد کنند. هوش مصنوعی در حال حاضر در مرحله‌ای است که می‌تواند کارهایی بیشتر از شطرنج بازی کردن انجام دهد و ال جی متعهد است تا از این فناوری برای بهبود کیفیت زندگی مصرف‌کنندگان استفاده نماید.

ال جی PuriCare

بازدیدکنندگان CES 2018 از تاریخ ۹ تا ۱۲ ژانویه می‌توانند شخصا کار با محصولات تهویه هوای هوشمند ال جی را در غرفه شماره ۱۱۱۰۰ در تالار مرکزی مرکز کنوانسیون لاس‌وگاس تجربه کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. دمشون گرم این خیلی به درد میخوره انقد خاک خوردیم عطسه میکنیم طوفان شن درست میشه

  2. نمیتونن بزرگ تر از این درست کنن واسه تهرانو اهواز؟