آنتن تلویزیونی Channel Master

آنتن تلویزیونی Channel Master به بهترین شکل ممکن سیگنال‌های تلویزیونی را دریافت می‌کند

آنتن تلویزیونی Channel Master که در نمایشگاه CES 2018 رونمایی شد، می‌تواند به بهترین شکل ممکن سیگنال‌های تلویزیونی را دریافت کند. محصول جدید این شرکت +Smartenna نام داشته و از هفت الگوی متفاوت استفاده می‌کند.

هنوز تعداد زیادی از افراد در سراسر جهان سیگنال‌ های تلویزیونی را از طریق آنتن‌ها دریافت می‌کنند. به این ترتیب می‌توان شبکه‌ های تلویزیونی محلی را بدون نیاز به خرید کابل‌های اشتراکی تماشا کرد. آنتن تلویزیونی Channel Master با نام +Smartenna یک مدل تقویت شده از آنتن‌ های تلویزیونی متداول است، به طوری که از یک پردازشگر داخلی به منظور تحلیل سیگنال‌های موجود در هر منطقه و انتخاب بهترین مورد استفاده می‌کند.

این آنتن دارای هفت الگوی دریافت آنتن متفاوت است. در واقع استفاده از آنتن تلویزیونی Channel Master به معنی قرار دادن هفت آنتن معمولی در منزل برای دریافت سیگنال از یکی از آن‌ها است، آنتنی که در بهترین محل به منظور دریافت مناسب سیگنال قرار دارد. تنها با فشار یک دکمه بهترین الگوی دریافت انتخاب خواهد شد و دیگر نیازی به تغییر زاویه و محل قرارگیری آنتن همانند روش انجام آن در آنتن‌ های تلویزیونی متداول نیست.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. چ جالبه ها دیگه نیمخواد بری هی انتن بچرخونی

  2. برای ما ایرانیا که شبکه کابلی و از این حرفا نداریم به درد نمی خوره! همون آنتن سر خود تلویزیون جواب میده D: