اجاق گاز هوشمند ویرلپول

اجاق گاز هوشمند ویرلپول و اپلیکیشن Yummly از هدر رفتن مواد غذایی جلوگیری می‌کنند

اجاق گاز هوشمند ویرلپول (Whirlpool) که شاهد رونمایی آن در CES 2018 هستیم، دستورالعمل‌های آشپزی را به کمک اپلیکیشن Yummly، به شیوه‌ای نوین در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

سال ۲۰۱۷ بود که ویرلپول، شرکت بزرگ فعال در زمینه تولیدات لوازم خانگی، Yummly را با بیش از ۲ میلیون دستور آشپزی مختلف خریداری کرد. حالا مدیران با حضور در نمایشگاه لاس وگاس مشغول نمایش برنامه‌های جذاب خود برای نیمه دوم ۲۰۱۸ هستند.

اپلیکیشن Yummly با قابلیت‌های هوشمند بینایی کامپیوتری، بازطراحی شده و زمانی کارآمد خواهد بود که شما مواد غذایی زیادی در یخچال داشته باشید، اما ندانید که چیزی با آنها می‌توان درست کرد. در این صورت کافی‌ست از طریق اپلیکیشن، محتوای داخل یخچال را با دوربین گوشی اسکن کنید تا سیستم هوشمند این نرم افزار یک دستورالعمل در اختیار شما قرار دهد.

اجاق گاز هوشمند ویرلپول

زمانی که تصمیم گرفتید قصد پختن چه چیزی را دارید، اطلاعات برای یکی از اجاق گازهای سری جدید ویرلپول ارسال خواهد شد. سپس یک نمایشگر لمسی ۵ اینچی کوچک در بخش بالایی گاز، دستورالعمل‌های هر بخش را به صورت قدم به قدم به شما نمایش خواهد داد. در واقع این سیستم به شما می‌گود که چه زمانی مرغ را داخل ظرف انداخته و یا مارچوبه را اضافه کنید. بعد از سپری شدن زمان مورد نیاز برای تهیه غذا هم این اجاق، شما را برای خاموش کردن آن باخبر خواهد کرد. شاید بتوان گفت سازندگان به نوعی امیدوارند با این روش، از هدر رفتن مواد اولیه جلوگیری شده و غذایی خوشمزه پیش روی شما قرار گیرد.

متاسفانه هنوز چندین ماه با آشپزی هوشمند فاصله داریم. هنگام عرضه هم گازهای ویرلپول قیمتی بالا خواهند داشت. با این وجود، جذابیت چنین سیستمی به اندازه‌ای هست که بخواهید طی چند سال آینده از آن استفاده کنید. در ادامه می‌توانید تصاویر بیشتری از اجاق گاز هوشمند ویرلپول و اپلیکیشن مخصوص آن را تماشا کنید:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. تکونلوژِ یعنی همین که از منابع غذای و آب و هوار و غیره خیلی خوب استفاده بشه و هدر نره چیزی
    در زمینه پزشکی هم خوبه ولی دیگه این هوش مصنوعی واسه رباط و جای سگو بچه و اینا دارن خیلی بیخود میشن