اپلیکیشن Arts & Culture گوگل

اپلیکیشن Arts & Culture گوگل یک اثر هنری مشابه تصویر سلفی شما را پیدا می‌کند

به نسخه جدید اپلیکیشن Arts & Culture گوگل اینک یک قابلیت جذاب اضافه شده که به لطف آن می‌توانید تصویر سلفی گرفته و با آن به دنبال یک اثر هنری شبیه به خود بگردید. هم اکنون این اپلیکیشن را از گجت نیوز دانلود کنید.

اگر میخواهید بدانید که شما شبیه به کدام اثر هنری (از تابلوهای نقاشی پرتره گرفته تا مجسمه‌های افراد مختلف) هستید، حال در اینجا اپلیکیشنی منتشر شده که می‌تواند به کمک شما آید. تازه‌ترین به روزرسانی اپلیکیشن Arts & Culture گوگل به شما امکان آن را می‌دهد تا یک عکس سلفی گرفته و با استفاده از سیستم تشخیص چهره، در بین کلکسیونی از آثار هنری فردی شبیه به شما را پیدا کند. سپس آن به شما ارائه خواهد شد و می‌توانید با کنار هم گذاشتن عکستان با آن اثر،‌ درصد شباهتتان را مشاهده کرده و حتی آن را در شبکه‌های اجتماعی نیز با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن Arts & Culture گوگل

اپلیکیشن Arts & Culture‌ گوگل معمولا روشی همراه با یک تکنولوژی پیشرفته برای پیدا کردن نقاشی‌‌ها و طرح‌های جدید است که حالا می‌تواند اثر هنری مشابه شما را نیز بیابد. این اپلیکیشن به صورت رایگان عرضه شده است،‌ اما متاسفانه در بسیاری از کشورها قابل دریافت نیست تا بسیاری از وجود آن بی‌بهره باشند. در این بین برخی از کاربران نیز نگران هستند تصاویر آن‌ها به یک پایگاه داده‌ها منتقل شود و به همین خاطر از این برنامه استفاده نمی‌کنند.

اپلیکیشن Arts & Culture گوگل

در واقع بسیاری از کاربران نگران هستند که گوگل از این اپلیکیشن خود برای جابجایی اطلاعات در مورد چهره‌های مردم استفاده می‌کند و از دریافت این تصاویر، مقاصد دیگری دارد. گوگل به هرکسی که از این برنامه استفاده می‌کند،‌ اطمینان می‌دهد که تصویر آن‌ها به صورت ایمن ذخیره خواهد شد و هیچ استفاده‌ی دیگری نیز از آن نمی‌شود. به گفته‌ی گوگل:

وقتی شما یک عکس با این قابلیت می‌گیرید، تصویر شما به گوگل ارسال می‌شود تا اثر هنری شبیه شما پیدا شود. گوگل از اطلاعات عکس شما برای هر گونه هدف دیگری استفاده نخواهد کرد و تنها تصویر شما را برای مدت زمانی که عملیات جستجو را انجام می‌دهد از آن نگهداری خواهد کرد.

اینکه چقدر به گوگل اعتماد دارید، بسته به اعتقاد شما به این کمپانی کالیفرنیایی است؛ اگرچه نگرانی‌های کاربران عقلانی است، اما بسیاری از دیگر اپلیکیشن ها که برای استفاده تصویر خودتان را به آن‌ها تحویل می‌دهید، عملا این تعهدات گوگل را به شما نمی‌دهند. بیش از این شما را منتظر نمی‌گذاریم و می‌توانید همین حالا اپلیکیشن Arts & Culture گوگل را با لینک مستقیم گجت نیوز در زیر دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن Arts & Culture گوگل

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. جای camera نداره خوب؟ یه راهنمایی میکردین

  2. چه جوری کار میکنه این یرنامه

  3. اقا چجوری کار میکنه از کجاش میشه عکس اضافه مرد یا گرفت

  4. من شبیه سحر قریشی ام ?????

  5. بسیار عالییی

    بریم شبیه نیچه بشیم! البته از شرایط نیچه شدن فقط سیبیلش دارم D:

  6. اره ریختمش منو با دیکپریو ست کرد