قیمت خودروهای هیوندای

قیمت خودروهای هیوندای در ایران توسط شرکت آسان موتور افزایش یافت (دی ۹۶)

شرکت آسان موتور، نماینده محصولات هیوندای موتورز کره در ایران، قیمت جدید محصولات خود را اعلام کرد. بر این اساس قیمت خودروهای هیوندای النترا، توسان، سوناتا و سانتافه باز هم افزایش یافته است.

قیمت جدید محصولات هیوندای در دی‌ماه ۱۳۹۶ توسط شرکت آسان موتور به عنوان نماینده رسمی واردات و عرضه خودروهای هیوندای در ایران اعلام شد. آسان موتور با توجه به تعرفه های جدید واردات خودرو و افزایش نرخ ارز اقدام به گران کردن محصولات خود کرده است.

این در حالی است که در یکی دو ماه اخیر بارها شاهد افزایش قیمت خودرو به خصوص خودروهای وارداتی بودیم و مشخص نیست این گرانی‌ها تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد. پس از ابلاغ دستورالعمل جدید واردات خودرو، بسیاری از مسئولان مدعی شدند که قیمت خودروهای وارداتی افزایش پیدا نخواهد کرد و حتی ممکن است شاهد ارزان شدن این محصولات باشیم، اما در عمل می‌بینیم که قیمت‌ها بدون هیچ نظارتی همین‌طور در حال افزایش هستند. گفتنی است که قیمت‌های اعلامی توسط آسان موتور برای خودروهای النترا ۲۰۱۸، توسان ۲۰۱۷، سوناتا ۲۰۱۶ و سانتافه ۲۰۱۶ از چند روز پیش اجرایی شده‌اند. در ادامه، لیست جدید قیمت خودروهای هیوندای و مقایسه آن با قیمت‌های قبلی را مشاهده می‌کنید:

قیمت خودروهای هیوندای در ایران – دی ۱۳۹۶

خودرو قیمت مهر ۹۶ قیمت آبان ۹۶ قیمت آذر ۹۶ قیمت دی ۹۶
هیوندای النترا ۲۰۱۸ ۱۵۲ میلیون و ۶۶۸ هزار تومان ۱۵۲ میلیون و ۶۶۸ هزار تومان ۱۶۱ میلیون و ۳۸۸ هزار تومان
هیوندای توسان ۲۰۱۷ ۱۹۴ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان ۲۰۷ میلیون و ۷۶۲ هزار تومان ۲۳۴ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان ۲۳۹ میلیون و ۵۵۳ هزار تومان
هیوندای سوناتا ۲۰۱۶ ۱۸۹ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان ۱۹۳ میلیون و ۷۷۸ هزار تومان ۲۲۷ میلیون و ۴۵۹ هزار تومان ۲۴۳ میلیون و ۹۸۴ هزار تومان
هیوندای سانتافه ۲۰۱۶ ۲۴۱ میلیون و ۵۲۸ هزار تومان ۲۶۲ میلیون و ۸۹۲ هزار تومان ۲۸۷ میلیون و ۲۹۲ هزار تومان