نقاشی با طعم نعنا : نقاشی های زیبا با خمیر دندان

تاکنون نقاشی ها و تصاویر بسیار زیادی را دیده اید ولی احتمالا این نوع از نقاشی برای بسیاری از شما عجیب و تازه است . کریستیام راموس مکزیکی از مواد عجیبی برای خلق تصاویر خود استفاده می کند ، ماده اصلی او در این کار انواع خمیر دندان است ، در ادامه با تعدادی از این تصاویر زیبا همراه گجت نیوز باشید .

این هنرمند ۳۴ ساله برای نقاشی کشیدن و خلق یک تصویر زیبا تنها یک خمیردندان به دست می گیرد و شروع به کشیدن نقاشی می کند. او برای تفیک کردن رنگ های نقاشی مجبور است از خمیردندان های مختلف استفاده کند که گاهی برخی از آن ها اسپانسر وی نیز می شوند.

toothpaste-paintings3 toothpaste-paintings4 toothpaste-paintings5-550x409 toothpaste-paintings6-550x413 toothpaste-paintings2

نقاشی کشیدن با کمک خمیر دندان بسیار سخت تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید. راموس معمولا ۲۰۰ ساعت برای هر نقاشی وقت می گذارد و به طور متوسط برای هر نقاشی نزدیک به ۳۰ خمیردندان را مصرف می کند.

راموس که از ۵ سالگی در حال نقاشی کشیدن است می گوید: سخت ترین مرحله کار ، خشک شدن خمیردندان و ثابت ماندن آن است. همچنین بوی خمیر دندان در ابتدای کار شاید خوب باشد اما بعد از مدتی باعث سردرد و حالت تهوع می شود.

منبع : odditycentral

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. با حال بودن ولی شبیه به خمیر دندون نیست ؟؟