اسباب بازی موزیکال

با مونتاژ این کتابچه کاغذی چند اسباب بازی موزیکال الکترونیکی جذاب بسازید

کتابچه Papier Machine در واقع یک اسباب بازی موزیکال الکترونیکی است و می‌توان به عنوان ابزاری شگفت‌انگیز برای کمک به شکوفایی استعدادهای کودکان از آن استفاده کرد. این اسباب بازی موزیکال برای ثمره دادن، نیاز به کمک شما دارد.

اسباب بازی‌ها نیز همانند تمامی گجت‌ها روز به روز پیشرفته‌تر می‌شوند. مزیت استفاده از آن‌ها، کمک به کودکان برای رشد و نمو سریعتر و شکوفایی استعدادها است. البته فهمیدن بیش از اندازه طی یک دوره از کودکی به هیچ عنوان خوب نیست، اما نمی‌توان جلوی پیشرفت کودکان را گرفت. کتابچه فعل و انفعالی Papier Machine جدیدترین محصولی است که می‌توان از آن کمک گرفت. با استفاده از آن می‌توان اسباب بازی‌هایی علمی، تکنولوژیک و توام با مهندسی و ریاضیات ایجاد کرد که بسیار سرگرم‌کننده بوده و به راحتی قابل دسترسی هستند. این کار با ترکیب کاغذ و مدارهای الکترونیکی ممکن می‌شود.

صفحات این کتابچه دارای جوهر نقره قابل هدایت است و می‌توان آن‌ها را برای ایجاد شش اسباب بازی کاغذی الکترونیکی با یکدیگر اسمبل کرد. دو سلول‌ دکمه‌ای، دو سنگ مرمر فلزی، دو عنصر پیزو و دو قطعه مربوط به صدا نیز در این مجموعه اسباب بازی موزیکال الکترونیکی وجود دارند که می‌توان آن‌ها را با هر کدام یک از اسباب بازی های فعل و انفعالی مجددا مورد استفاده قرار داد.

اسباب بازی موزیکال

در این مجموعه اسباب بازی‌های فعل و انفعالی، بیش از همه بر روی موضوع صدا تمرکز شده است. مدارها دارای پتانسیل روایت شگفت‌انگیزی هستند و در این مجموعه تلاش شده آن‌ها قابل رویت باشند. کاربران می‌توانند با کشیدن مدارها به وسیله مدادهای گرافیکی، آن‌ها را خارج کرده و به وسیله تغییر زمین و حجم صدا سرگرمی شادی برای خود فراهم کنند. در ویدیوی زیر بهتر می‌توان به این موضوع پی برد.

هر شش اسباب بازی الکترونیکی یعنی ژیروسکوپ، مقاومت، پخش آهنگ، سنسور باد، نوشتن آهنگ و سوئیچ شیب دارای راهنمای استفاده مخصوص به خود هستند. خوشبختانه خبری از راهنمای متنی نبوده و همه چیز به صورت بصری تشریح شده است، به همین دلیل کاربران به وسیله زبان‌های تکلم محدود نخواهند شد.

صفحه‌های کتابچه پیشتر بریده شده و در محل‌های مخصوص تا شده‌اند. خوشبختانه نیازی به کثیف‌کاری و استفاده از چسب نیست، چرا که سبک طراحی به نحوی است که همه بخش‌ها به راحتی با یکدیگر فیت می‌شوند. می‌توان خطوط گرافیتی را پاک و مجددا ترسیم کرد. پس قادر خواهید بود با Papier Machine به صورت نامحدود بازی کنید، در صورتی که به خاطر فعالیت زیاد، آن را از بین نبرده باشید! در هر صورت با کاغذ رو به رو هستید و این ماده ممکن است در اثر دستکاری زیاد، کیفیت و ثبات اولیه خود را از دست بدهد.

اسباب بازی موزیکال

بعد از سه سال تست، امتحان کردن چندین طراحی متفاوت و در نهایت تایید پروژه، این اسباب بازی موزیکال الکترونیکی بر روی وب سایت کیک‌ استارتر قرار گرفت تا علاقه‌مندان آن را پشتیبانی کنند. هدف پروژه رسیدن به 55 هزار دلار سرمایه‌گذاری است و کاربران تا امروز با پشتیبانی‌های خود، نیمی از این هزینه را تامین کرده‌اند. با توجه به همین موضوع زمان به سرانجام رسیدن پروژه در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

برای هر کتابچه Papier Machine باید 35 یورو پرداخت کنید. با وجود عدم اعلام زمانی خاص، پیش‌بینی می‌شود تا چهار الی پنج ماه دیگر عرضه محصولات به دست مشتریان آغاز شود. اگر شما نیز دوست دارید با خرید این کتابچه کاغذی تبدیل‌شونده به اسباب بازی موزیکال به پیشرفت کودکانتان کمک کنید، می‌توانید با مراجعه به وب سایت Kickstarter، به جمع حمایت‌کنندگان از این پروژه بپیوندید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. ویدو میذارید زیر نویس نداره خب نذارید اصلا