قیمت هیوندای سانتافه 2017

قیمت هیوندای سانتافه ۲۰۱۷ به طور عجیبی توسط کرمان موتور افزایش یافت

شرکت کرمان موتور قیمت هیوندای سانتافه ۲۰۱۷ (Hyundai Santa Fe) را به میزان قابل توجهی افزایش داد و موجب تعجب همگان شد. در ادامه، قیمت جدید سانتافه در ایران را بررسی می‌کنیم.

چندی پیش خبری مبنی بر افزایش ۴۲ میلیونی قیمت هیوندای سانتافه ۲۰۱۷ و رسیدن قیمت آن به ۳۰۹ میلیون تومان منتشر شده بود، اما شرکت کرمان موتور بلافاصله این خبر را تکذیب کرد و گفت فعلا افزایش قیمت نخواهیم داشت. کرمان موتور مدعی شد که قیمت جدید از این رقم اعلام شده کمتر خواهد بود، اما حالا این شرکت با اعلام قیمت جدید هیوندای سانتافه، همه را شگفت‌زده کرد. نه تنها قیمت جدید شاسی بلند محبوب کره‌ای کمتر از رقم اعلام شده نیست بلکه ۲۶ میلیون تومان بیشتر هم هست. باید دید آیا دستگاه‌های نظارتی واکنشی به این قیمت‌های عجیب و غریب نشان می‌دهند یا همچنان قصد دارند نسبت به این موضوع بی‌تفاوت باشند.

قیمت هیوندای سانتافه ۲۰۱۷ در طرح دهه فجر کرمان موتور

کرمان موتور در شب گذشته قیمت هیوندای سانتافه ۲۰۱۷ را در قالب طرح دهه فجر اعلام کرد که بر اساس آن، شاسی بلند کره‌ای که تا همین یکی دو ماه پیش با قیمت ۲۶۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسید، حالا با قیمت عجیب ۳۳۲ میلیون تومان روانه بازار خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. من هم بهمن ۹۵ ثبت نام کردم و تیر ماه تکمیل وجه. بعد از تکمیا وجه قرارداد قطعی حساب میشه و حق ندارن پول بگیرن..حالا نه تنها نمیخوان سود مشارکت و دیرکرد رو بدن ۸۰ میلیون هم میخوان

  2. عزیرم کجای کاری ۶۵ میلیون چییی سانتافه صفر کیلومترش ۲۱۰ الی ۲۲۰ میلیون بود الان ۳۳۲ ماشاله ۱۱۲ میلیون افزایش جوووون همه هزینه های ما واسه تو

  3. ۶۵ میلیون مگه شوخیه اخه که اینجوری گرون بشه

  4. کلید کجایی، دقیقاً کجایی!!