تولید خودروهای بنز در ایران از اوایل سال 97 آغاز می‌شود | گجت نیوز
آخرین مطالب
1
امروز
تولید خودروهای بنز در ایران

تولید خودروهای بنز در ایران از اوایل سال 97 آغاز می‌شود

طبق آخرین اطلاعات به دست آمده، تولید خودروهای بنز در ایران از اوایل سال 1397 آغاز می‌شود. شرکت‌های ایران خودرو و دایملر برای تولید خودروهای سواری مرسدس بنز در کشورمان به توافق‌های نهایی دست پیدا کرده‌اند.

صنعت خودروی ایران در اوایل دهه جاری هجری شمسی اصلا حال و روز خوبی نداشت و به دلیل تحریم‌ها، بیشتر شرکت‌های خارجی، کشورمان را ترک کرده بودند و به همین دلیل خودروسازان ایرانی به سمت شرکت‌های چینی چرخیدند. از مدتی پیش دوباره شاهد بازگشت خودروسازان خارجی مانند فولکس واگن، رنو، هیوندای و پژو سیتروئن به ایران بودیم و حالا بر اساس جدیدترین اخبار منتشر شده، تولید خودروهای بنز در ایران به عنوان جدیدترین دستاورد پسابرجامی از اوایل سال آینده آغاز خواهد شد.

تولید خودروهای بنز در ایران

با توجه به اطلاعات به دست آمده، توافق نهایی بین شرکت دایملر آلمان و ایران خودرو برای تولید خودروهای سواری مرسدس بنز در ایران حاصل شده و قرار است از اوایل سال 1397 تولید این محصولات در کشورمان آغاز شود.

تولید خودروهای بنز در ایران با داخلی‌سازی بالای 20 درصد

گفته می‌شود طبق پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در سال آینده حدود 2 هزار و 500 دستگاه خودروی مرسدس بنز در ایران تولید خواهد شد. البته قرار است تنها مدل‌های اقتصادی‌تر این کمپانی در ایران تولید شود. تولید خودروهای بنز در ایران با ساخت داخلی بالای 20 درصد‌ آغاز می‌شود. حدود 2 دهه پیش نیز شاهد تولید خودروهای سواری مرسدس بنز در ایران بودیم و هم‌اکنون خط تولید این محصولات در کشورمان در حال به‌روزرسانی و آماده‌سازی است.

۷ دیدگاه

 1. خیلی خفن میشه ظاهر بنز موتور تیبا امنیت سایپا مطمئن و دیگر هیچ…

  (6)
 2. کاش داخلی سازیش ٢ در صد بود ولی بازم بی ارزش بود

  (4)
 3. والا من که هیچی از اینا قبول ندارم حتی بالای دویست میلیونم باز دارن یه قسمتی بیشتر ازت میگیرن

  (4)
 4. ولی مشکل اینه پولش نیست

  (3)
 5. همین مونده بنزم از جلوی چشممون بندازن نمیخواد تولید کنید بابا

  (6)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*