انیموجی

تیم کوک یک کلیپ از خود با استفاده از انیموجی منتشر کرد

انیموجی یکی از جالب‌ترین قابلیت های دوربین آیفون ۱۰ است. تیم کوک مدیر عامل اپل به تازگی با استفاده از انیموجی حضور خود در جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه دوک که در ماه می برگزار می‌شود را اعلام کرده است.

اپل برای درست کردن دوربین TrueDepth با توانایی نقشه برداری سه بعدی از صورت کاربران خیلی چیزها را فدا کرد و همین موضوع سبب شد آیفون ۱۰ از تمامی گوشی های هوشمند سال ۲۰۱۷ متمایز شود. اکنون حتی کاربرانی که از سبک طراحی این گوشی راضی نیستند، تلاش‌های اپل برای مجهز کردن آیفون ایکس به فیس آیدی را ستایش کرده و این قابلیت را فوق‌العاده کاربردی می‌دانند. اکنون می‌توان قفل گوشی را خیلی سریعتر از قبل باز کرد، بدون این که نیاز باشد دکمه‌ای را لمس کنید.

اما این تنها قابلیت دوربین آیفون ۱۰ نیست. یکی از جالب‌ترین و سرگرم‌ کننده‌ترین قابلیت‌های دوربین این گوشی که به تنهایی، بسیاری را به خرید آیفون ۱۰ تشویق کرده است انیموجی محسوب می‌شود. آن‌ها در واقع آواتارهایی هستند که حالت صورت کاربر را عینا تقلید کرده و حس و حال او را به خوبی نشان می‌دهند. انیموجی پنجره‌ای تازه به روی پیام‌رسانی موبایل باز کرده است، به طوری که می‌توان بدون نیاز به ملاقات حضوری و از راه دور، پیام خود را به همراه حسی که در سر داریم به یک مخاطب منتقل کنیم.

انیموجی

مدیر عامل اپل این مرتبه تصمیم گرفت قابلیت انیموجی را شخصا به صورت عمومی تست کند، به همین دلیل حضور خود در دانشگاه دوک به منظور سخنرانی را با استفاده از انیموجی اعلام کرد. تیم کوک در حال حاضر به عنوان معروف‌ترین فرد در دوک شناخته می‌شود، به همین دلیل پذیرش دعوت آن‌ها برای سخنرانی در جشن فارغ‌التحصیلی عده‌ای از دانشجویان این دانشگاه تعجبی نیست.

در این ویدیو، ابتدا پیرامون جشنی که در ماه می (اردیبهشت ۹۷) برگزار خواهد شد صحبت می‌شود. دانشجویان درباره سخنران این جشن تردید دارند، اما به آن‌ها اعلام می‌شود این فرد ارتباط نزدیکی به دانشگاه دوک داشته و حتی سال‌ها قبل از همین دانشگاه فارغ‌التحصیل شده است. در ادامه گفته شد بدون وجود این فرد، ایجاد گفتگوی کنونی (با استفاده از انیموجی) امکان‌پذیر نبود! در همین لحظه تیم کوک ظاهر شده و با اعلام حضور خود در جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه دوک در می سال جاری، خود را به خاطر حضور در این برنامه شگفت‌زده خطاب می‌کند.

ویدیوی انیموجی تیم کوک

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. چقدر این مرد دوست داشتنیه ولی بگم ها اپل بد است خوب نیست

  2. جالب بود ولی شما سلیقه ندارید حتما باید بیادبی باشه تا سرگرم بشید؟؟

  3. چرا اینقدر لوسن اینا این چه ویدویی که منتسر کردن مثلا

  4. سیاه پوسته از خرسه باحال تره

  5. ما هم بریم انیموجی بسازیم…