خرید بک لینک یا فروش بک لینک مساله این است !

بک لینک از سال‌های گذشته تاثیرگذارترین متد سئو بوده و هست و به احتمال خیلی زیاد خواهد بود و به همین دلیل داشتن بک لینک قدرتمند و اصولی، دغدعه‌ی خیلی از شرکت‌ها و سئوکارها و وب مسترها هست.

خیلی از سئوکارها خرید بک لینک را مناسب سئو نمی‌دانسته (البته گوگل به شکل واضح گفته مخالف خرید بک لینک هست) و در نتیجه خزنده‌های گوگل مدام در حال بررسی بک لینک‌ها هستند و بین بک لینک‌های واقعی (طبیعی) و غیر واقعی (پولی) تفاوت زیادی قائل می‌شوند و به سرعت با یکسری متدها تشخیص می‌دهد که بک لینک‌ها واقعی بوده یا تبلیغاتی هست.

روش‌های زیادی برای تشخیص تبلیغاتی بودن بک لینک هست که به جز چند مورد جزئی، اکثر روش‌ها توسط خزنده‌ها بررسی می‌شود و یک ربات می‌تواند تشخیص دهد که بک لینک تبلیغاتی هست یا طبیعی. برای مثال اگر لینک شما در سایت ایکس یک و ایکس دو و ایکس سه و ایکس چهار باشد (همزمان خریداری کرده باشید)، یکسری اطلاعات به دست گوگل می‌رسد که در ادامه توضیحاتی در این رابطه داده شده است. دعوت می‌کنیم به طور کامل این صفحه را مطالعه کنید.

تفاوت بک لینک قوی و طبیعی با بک لینک انبوه اسپم

روش‌های بررسی کیفیت بک لینک‌ها توسط گوگل

 • تاریخ ایجاد بک لینک‌ها
 • تایتل بک لینک‌ها
 • لینک‌های فرود
 • آی پی سایت‌های ایکس یک دو سه و …
 • دی ان اس سایت‌های ایکس یک و …
 • هوایز (مالکیت دامنه) سایت‌های ایکس یک و …
 • اسکریپت سایت‌های ایکس یک و …
 • پسوند دامنه‌ها
 • و چند مورد دیگر که جزو آموزش سئو می‌باشد و برای تیم بکوریتی محفوظ است.

عمده مشکل پکیج بک لینک انبوه

حال شما اگر بک لینک‌ها را از یک شرکت خرید کنید چه اتفاقی می‌افتد؟

تاریخ ایجاد بک لینک‌ها = همه در 1 روز !

تایتل بک لینک‌ها = احتمالا همه یک عنوان !

لینک‌های فرود = به صفحه اصلی یا یک لینک تکراری

آی پی سایت‌ها = همگی یک آی پی مشترک (خیلی مهم)

دی ان اس سایت‌ها = همگی یک دی ان اس مشترک (خیلی مهم)

هوایز (مالکیت دامنه) = همه دامنه‌ها به نام آن شرکت که بک لینک خریداری کردید.

اسکریپت سایت‌ها = در خیلی مواقع دیده شده تمام سایت‌های این فروشنده‌های بک لینک از یک اسکریپت بوده و گوگل به راحتی تشخیص می‌دهد که این سایت‌ها همگی تبلیغاتی هستند و امکان ندارد بر فرض 20 نفر شما را در سایت خودشان لینک کنند در حالی که همه‌ی آن 20 نفر از قالب sahife استفاده کرده‌اند!

پسوند دامنه‌ها = اکثرا پسوند یکسان (مثلا ir) دارند.

بک لینک قوی و قدرتمند

اگر بک لینک‌های شما طبیعی و واقعی باشد باید نتیجه گزارش به شکل زیر باشد:

تاریخ ایجاد بک لینک‌ها = بدون تکرار و هر لینک در تاریخ متفاوتی ساخته شده‌اند (به مرور).

تایتل بک لینک‌ها = متفاوت هستند و چگالی کلمات درحوزه‌ی فعالیت لینک فرود می‌باشد.

لینک‌های فرود = اکثرا به صفحه اصلی و یا به لینک اصلی هستند و مابقی به صفحه‌های دیگر (بعضی‌ها به صفحه الی با index.php بعضی‌ها بدون index.php و بعضی ها با / بعضی‌ها بود / و … !

آی پی سایت‌ها = بدون تکرار و هر کدام از سایت‌ها از دیتاسنترهای متفاوتی هستند و مشخص است که صاحب آن سایت‌ها 1 نفر نیست.

دی ان اس سایت‌ها = هر کدام از دی ان اس‌ها مربوط به یک سرور متفاوت و غیر تکراری هست و هیچ یک از سایت‌ها روی 1 سرور مشترک نیست.

هوایز (مالکیت دامنه) = هیچ یک از دامنه‌ها به نام یک شخص نیست و هر کدام صاحب خودش را دارد.

اسکریپت سایت‌ها = موضوع فعالیت سایت‌ها کاملا ترکیبی و متفاوت است (خبری – چت روم – انجمن – وبلاگ و …)

پسوند دامنه‌ها = گستردگی پسوندها بالا هست و ترکیبی از ir و com و net و org و … و مشخص است.

اگر شما بک لینک خریداری کنید قطعا گوگل پس از چند هفته متوجه می‌شود و رتبه‌ی شما در حالی که از اتوریتی بالایی برخودار هستید کاهش می‌دهد و با این که بک لینک انبوه خرید کرده‌اید در نتایج گوگل سقوط می‌کنید.

تفاوت خرید بک لینک از سایت بکوریتی

سیستم بکوریتی (استارت آپ backority) اولین و بزرگترین و در واقع تنهاترین مرکز خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ می‌باشد و عملکرد بکوریتی به این شکل است که شما با قیمت ارزان‌تر می‌توانید تعداد زیادی بک لینک و رپورتاژ خریداری کنید به طوری که تک تک بک لینک‌ها با آی پی و دی ان اس و هوایز و سرور موضوع متفاوتی برخوردار باشند، زیرا که تک تک سایت‌هایی که بک لینک می‌خرید مدیران خودش را دارد و این‌طور نیست که تمام بک لینک‌هایی که از بکوریتی خریداری می‌کنید به نام یک نفر باشند و گوگل متوجه شود. از طرفی شما هنگام خرید بک لینک (در روز خرید بک لینک) تاریخ ایجاد بک لینک‌ها را تنظیم می‌کنید به بازه‌ی 30 روزه و می‌توانید حتی تک تک سایت‌ها را مجزا از هم ثبت کنید.

تکمیل لذت خرید بک لینک با پنل اختصاصی بکوریتی

در بکوریتی شما صاحب پنل اختصاصی می‌شوید و می‌توانید در پنل اختصاصی خودتان بک لینک‌هایی که خریداری کرده‌اید را مشاهده کنید.

یاد آوری موعد سررسید بک لینک‌ها

در بکوریتی هنگام سررسید تاریخ پایان بک لینک‌ها با دریافت پیامک و ایمیل اتوماتیک مطلع می‌شوید و البته در قسمتی از پنل منویی وجود دارد به نام «رو به اتمام‌ها» که شامل بک لینک‌هایی می‌شود که 10 روز به پایانشان باقی مانده و می‌توانید قبل از موعد به تاریخ پایانش 1 ماه یا 3 ماه یه 6 ماه و یا 12 ماه تمدید و اضافه کنید.

خرید بک لینک www.backority.ir

مقایسه و انتخاب سایت‌ها برای خرید بک لینک

بک لینک

مرحله اول خرید بک لینک: انتخاب سایت برای خرید بک لینک

وارد کردن اطلاعات بک لینک

بک لینک

مرحله دوم خرید بک لینک: اطلاعات بک لینک‌ها

با زدن دکمه «پرداخت» وارد درگاه بانکی می‌شوید و پس از پرداخت وجه، به مرحله آخر (تصویر زیر) وارد می‌شوید.

مشاهده بک لینک‌ها و تاریخ شروع و پایان

بک لینک

مرحله نهایی خرید بک لینک: لیست بک لینک‌ها

مراحل خرید بک لینک

کافی است پس از عضویت رایگان در وب سایت بکوریتی وارد پنل کاربری خودتان شوید و از قسمت منوی «خریداری بک لینک» >>> «خرید جدید» را کلیک کنید و در صفحه‌ی باز شده، سایت‌های مورد نظر را انتخاب کنید (تیک بزنید) و وارد مرحله بعد شوید و اطلاعاتی نظیر عنوان‌ها و لینک سایت خودتان را وارد کنید و تمام!

مراحل خرید رپورتاژ

جهت خرید رپورتاژ (رپرتاژ) می‌توانید وارد پنل کاربری خود شوید و از قسمت منوی «خریداری رپورتاژ» >>> «خرید جدید» را کلیک کنید و در مرحله‌ی بعد سایت‌های مورد نظر را جهت انتشار رپورتاژ انتخاب کنید و سپس در مرحله‌ی بعد متن رپورتاژ را وارد کنید و دکمه پرداخت را بزنید و منتظر باشید تا متن رپورتاژ شما منتشر شود و سپس در آخر شما باید رپورتاژها را تایید بفرمایید.

کسب درآمد از فروش بک لینک توسط شما

اگر صاحب وب سایت و یا وبلاگ هستید حتما در بکوریتی عضو شوید و تنها در عرض 1 دقیقه هم عضو شوید و هم همکاری خودتان را شروع کنید و سپس منتظر باشید تا به سود برسید. بدون هیچ کاری! این بازاریاب‌های بکوریتی هست که برای شما درآمد به ارمغان می‌آورند و درصدی هم پورسانت برمی‌دارند (5 درصد).

کسب درآمد با بازاریابی بکوریتی

در صورتی که صاحب هیچ وب سایت و وبلاگی نیستید باز هم می‌توانید از بکوریتی با روش فروش بک لینک کسب درآمد داشته باشید و کافی است پکیج بک لینک ایجاد کنید و در انجمن‌ها، چت روم‌ها و کانال و گروه تلگرام و هر جایی که می‌توانید تبلیغات کنید و با فروش هر مبلغی ، 5 درصد آن مبلغ نیز شما سود کنید.

نمونه کار از بکوریتی

در سایت بکوریتی قسمت نمونه کارها موجود است که می‌توانید به عنوان سئوکار این نمونه کارها را بررسی کنید و به قدرت بکوریتی پی ببرید.

چرا همین امروز از بکوریتی بک لینک و رپورتاژ بخریم!

برفرض شما صاحب سایت تور هستید، یا فروشگاه لوازم ورزشی و یا شرکت ترجمه متون خارجی دارید و می‌خواهید در نتایج گوگل در رتبه‌های بالاتر باشید. اگر شما در حال حاضر 100 ورودی گوگل داشته باشید و درآمدتان 1 میلیون تومان در ماه باشد و از بکوریتی استفاده کنید و بک لینک خریداری کنید و ورودی گوگل شما طی 1 ماه به بالای 1000 ورودی در روز برسد درآمد شما چقدر افزایش خواهد داشت؟ در حدود 10 میلیون تومان. یعنی به درآمد شما 9 میلیون تومان اضافه می‌شود!

چقدر حاضر هستید برای این کار هزینه کنید؟ اگر شما بگویید حاضر هستید همان سود ماه اول را به این کار اختصاص بدهید ما می‌گوییم مبلغی لازم نیست و شما کافی است با 300 یا 400 هزار تومان به این نتیجه برسید و البته دوباره یادآوری می‌کنیم بدون هیچ نگرانی.

پایان رپورتاژ آگهی /.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

8 دیدگاه

 1. سلام دوستان عزیز . این کامنت بالا رو دیدم خواستم بگم ما چند ماه پیش از سیستم بکوریتی برای سایت شرکتمون استفاده کردیم فوق العاده بود . حتی یه شرکت مطرح که مدعی نماینده گوگل در ایران بود نتونسته بود کاری کنه اما با سیستم بکوریتی نمیدونم چرا نتیجه شگفت انگیز شد .. ما در حدود 500هزار تومان خرید بک لینک کردیم نتیجه گرفتیم قبلا نزدیک 3 میلیون هزینه کردیم شرکتی نه تنها نتیجه نداد بلکه افت داشتیم خلاصه بکوریتی عالی بود

 2. درآمد شما 9 میلیون تومان اضافه می‌شود!

  بسیار وسوسه کننده س….

 3. فقط ریچل موریسون و جک دانیل

 4. بهترین کار برای بالا بردن رتبه وب سایت در گوگل صداقت است همین!

  روزی 10 مطلب در وب سایت اضافه کنید و آهسته و پیوسته حرکت کنید.

  یک زمانی یک نرم افزار داشتم؛ اسمش رو نمی گم فرض کنید مدیریت بنگاه اقتصادی کوچک بود

  اومدم یک فایل استاتیک با پسوند html رو در یک دایرکتوری در روت قرار دادم

  اسم فیزیکی فایل رو گزاشتم “نرم افزار مدیرت فروشگاه”

  بعد از یک هفته هر چی جستجوی “نرم افزار مدیرت فروشگاه” می شد، این صفحه استاتیک رو در اولین پیشنهاد قرار می داد

  اما این فقط یک شادی زودگذر بود

  و دیگه تو صفحه اولم نمایشش نمی داد!

  گوگل علاوه بر جستجویی که ما انجام می دیم، میاد صفحه ای رو هم که از میان پیشنهادهاش انتخاب کردیم هم ترکینگ می کنه

  مثال :
  https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=0ahUKEwj5s_rT1_PYAhXOZVAKHeUHDWcQFggrMAE&url=http%3A%2F%2Fgadgetnews.net%2F&usg=AOvVaw2i_fqqcx1erH1nEsfeW9Si

  دقیقا بر خلاف bing که خیلی صادقانه عمل می کنه (گوگل شرکت پلیدی هستش).

  بگذریم

  اگر وبسایت شما در رتبه اول جستجوی یک مورد هم قرار بگیره و کسی روی وبسایت شما کلیک نکنه، نمره منفی می خوره

  وقت خودتون رو برای مفهوم بی خودی به نام بک لینک هدر ندهید و طوری عمل کنید که کاربران، وبسایت شما رو در مرورگر خودشون بوکمارک کنند.

  هر چه قدر وب سایت شماخوب باشه، سایر وب سایت ها هم لینک مطالب شما رو اضافه می کنند.

  • دمت گرم

   جدای از اینکه کارهای تبلیغاتی به شدت خوب و مفیده

   اما صداقت و فعالیت خوب بهتره ولی از حق نگذریم تبلیغات به جا خیلی می تونه موثر باشه

  • کاملا مخالفم / اول اینکه بینگ کیلو چنده ؟ کل ایران 55میلیون کاربر داره که حتی 40هزار نفرش نمیدونن بینگ چیه! که بخوان بجای گوگل توی بینگ جستجو کنند .. گوگل تنها سایتی هست که مخالف خرید بک لینک هست اما برای مثال CNN و yahoo یا msn بک لینک می فروشن ( به شکل رپورتاژ ) و یا تمام خبرگزاری های ایران ! در نتیجه با ارسال روزی 10 پست نه تنها جای در گوگل ندارید بلکه وقت خودتون رو هدر دادین و هیچوقت کسی رو اینطوری راهنمایی نکنید . هیچ سایتی با روزی 10 پست توی گوگل جایگاه نداره . ارسال مطلب اختصاصی در هر روز فقط 5% سئو هست . 25% سئو بک لینک از سوشیال و 25% بک لینک از سایر دامنه ها هست .. 25% سرعت هاست و اسکریپت وقالب هست و 25% نیز کیفیت و محتوای سایت که آیا کاربر پس از ورود به دردش می خوره یا نه ! که وقتی هاست مناسب باشه و اسکریپت وردپرس و سریع باشه دیگه 100% نیاز سئوی سایت شما میمونه همان بک لینک . خرید بک لینک یک اجبار هست و برترین سایت های ایران که اسپانسر خیلی از برنامه های تلوزیونی هم هستند بک لینک خریدن .

   اضافه کنم گوگل اگر مخالف بک لینک هست پس چرا وقتی تبلیغات در گوگل انجام بدید به جایگاه طبیعی سایت کمک میکنه ؟ پس گوگل کاملا مخالف خرید بک لینک نیست و فقط میگه همه بک لینک هاتون خریداری شده نباشه !
   بگذریم .

   • [کل ایران 55میلیون کاربر داره که حتی 40هزار نفرش نمیدونن بینگ چیه!]

    مردم خیلی با سواد تر از چیزی هستند که شما فکر می کنید

    [با ارسال روزی 10 پست نه تنها جای در گوگل ندارید بلکه وقت خودتون رو هدر دادین]
    این دوستان هم به قول شما وقت خودشون و هدر دادند ولی در دست کم 10 میلیون مرورگر، بوک مارک شدن!
    http://findicons.com/
    https://www.jeep.com/
    https://meyerweb.com/eric/tools/dencoder/
    https://www.barcodesinc.com/generator/index.php
    https://referencesource.microsoft.com/
    https://uptimerobot.com/
    http://romhustler.net/

    [ 25% سئو بک لینک از سوشیال]
    سوشیال چه ربطی به محتوای وب سایت داره!

    تمامی الگوریتم های گوگل، صداقت و کار حرفه ای رو مورد ارزیابی قرار می دهند
    [خرید بک لینک یک اجبار هست و برترین سایت های ایران که اسپانسر خیلی از برنامه های تلوزیونی هم هستند بک لینک خریدن]
    بک لینک به بک لینک مساوی هست با یک چرخه باطل
    مورچه چیه که کله پاچش چی باشه
    دو تا مسئله مهم اینجا مطرح هستش :
    1- لینک از وب سایتی که رنک پایینی داره چه فایده ای داره؟
    2- اگر وب سایتی که رنک بالایی داره بک لینک بده، پس رنک خودش چه طور بالا رفته با بک لینک؟ ادامه بدیم چی میشه؟
    3- تمام وبسایت های جهان رو N تا در نظر بگیرید :
    اگر همه آن ها به هم لینک بدن عملاً الگوریتم پیج رنک گوگل کارایی نداره!

    مسئله بک لینک رو ادامه بدیم می رسیم به زمانی مثل مثال زیر :
    مجموعه زیر مجموعه های یک شرکت هرمی کل جمعیت رو در بر گرفته و پایین ترین رده عملاً دیگه هیچ وقت نمی تونه کسب درآمد کنه چون شخصی باقی نمونده و پولش سوخته!

    [اگر مخالف بک لینک هست پس چرا وقتی تبلیغات در گوگل انجام بدید به جایگاه طبیعی سایت کمک میکنه]
    هیچ کمکی نمی کنه، تا زمانی که پول می دی در جایگاه اول به صورت بولد شده که این تبلیغ هست (خیلی ها روی این تبلیغ ها کلیک نمی کنند) لینک رو میاد نمایش میده! به جایگاه طبیعی سایت هیچ کمکی نمی کنه و اگر مطالب شما به درد بخور نباشن هیچ کس دوباره به وبسایت شما برنمی گرده
    آیا شما انتظار داری در گوگل تبلیغ کنی و در مورد مطلب مورد نظر، در صفحه 100، وب سایت شما رو نمایش بده!

    در ضمن گوگل مخالف هیچ چی نیست و فقط موافق صداقت هستش

    [هیچوقت کسی رو اینطوری راهنمایی نکنید]
    حالا شما چرا ناراحتی!
    اگه بک لینک خوبه پس چرا شما میای تو گدجت نیوز تبلیغ میزاری؟

    با تشکر

  • فک نمیکنم کسی به توصیه های شما گوش کنه چون از طرفی مردم کمتر درک و فهم اینو دارن یا هنوز پیدا نکردن