شگفتی های گجتی ( قسمت ۴ )

در این شماره از سری مطالب ” شگفتی های گجتی ” با ۴ تکنولوژی و طراحی خاص دیگر در خدمت شما هستیم . شماره ی یک این مطلب را با خلاقیتی آغاز می کنیم که اپل در آن بطور غیر مستقیم نقش دارد و در شماره ی دو , نوعی خاص از چراغ خواب را به شما معرفی خواهیم کرد . در شماره ی سه به معرفی یک صندلی راحتی مخصوص مطالعه کنندگان می پردازیم و در آخر آشنایی با تخته شنای NightsUp را داریم . در ادامه همراه گجت نیوز همراه باشید .

۱.اتاق کار اپلی

1-applestore07
این اتاق کار که الهام گرفته شده از Apple Store می باشد , توسط فردی به نام David Wu بازسازی شده است . در چیدمان این اتاق کار از وسایلی چون , صفحه نمایش LCD اپل , Apple TV , میز چوبی Fetzer Maple استفاده شده است . به علاوه آن که کمد چوبی این اتاق , کاملا با محصولات اپل پر شده است . در زیر عکس هایی از این اتاق را خواهیم دید .

۲. آباژوری با طراحی خاص

2-yoy_light_03
زمانی که این وسیله الکترونیکی منحصر به فرد را که همانند چراغ خواب و آباژور طراحی شده است , روشن می کنید , لامپ LED آن روشن شده و نور براساس طراحی خاص آن , روی دیوار می افتد . در زیر عکس هایی از این لامپ که توسط دو فرد ژاپنی به نام های Naoki Ono و Yuki Yamamoto( که موسس استودیوی YOY هستند ) طراحی شده است , را می بینیم .

۳. صندلی مطالعه

3-bookchair05
هم اکنون با صندلی راحتی خاصی روبرو هستید که توسط He Mu و Zhang Qian صرفا برای علاقه مندان به مطالعه , طراحی و ساخته شده است . این صندلی راحتی که نامش Sunflower است به گونه ای طراحی شده که در خود قفسه کتابی برای نگاه داری کتاب های مورد علاقه تان دارد . در زیر عکس هایی از این صندلی متفاوت را با هم می بینیم .

۴. تخته شنا نورانی

4-nightsup08
طراحی این تخته ی موج سواری , علاوه بر زیبایی آن , به شما کمک می کند در شب به راحتی و با آسودگی بیشتری به شنا بپردازید . این تخته شنا با نام NightsUP شما را در تاریکی ” قابل رویت ” می کند و همچنین به شما کمک می کند از دیدن دریا در شب لذت ببرید . در ادامه عکس هایی از NightsUP را می بینیم .

منابع : ۱ & ۲ & ۳ & ۴

Awesome Gadget 4

Awesome Gadget 4

۱.Unusual home office renovated by David Wu looks like an Apple retail store. Apple Store inspired office is equipped with illuminated Apple logo, built-in LCD screen / Apple TV, and a replica of the Fetzer Maple Wood Desk. Wooden bookshelves are filled with boxes of various Apple products. 2.A series of a table lamp and a floor lamp. When switched on, a shade of light will appear on the wall. There is a LED inside the head of the pole which imitates a socket. 3.Unique chair for people who love to read designed by He Mu and Zhang Qian. Sunflower chair with integrated bookshelves for your favorite books. 4.Innovative surfboards with LED lights allow people to safely paddle at night. Illuminated NightSUP paddleboards equipped with LED lighting make you visible after dark and help you enjoy the beauty of the ocean.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. ۲ زیاد جالب نبود.۱خیلی جالب بود تو اتاق کار اپل تلویزیون سامسونگ بود

    • جناب david wu به یکی افرادی که برایشان کامنت گذاشته بودند که چرا بین وسایل اپل , تلویزیون سامسونگ گذاشتند , جواب زیر را داده بودند ( من بصورت خلاصه و مفید جواب را برای شما گذاشتم ) :
      سامسونگ از نظر من واقعا بهترین سازنده و طراح تلویزیون های HDست . با این حال زمانی که iTV آمد , آن را با سامسونگ دوست داشتنی ام عوض خواهم کرد . “

    • خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ اره