جشنواره زمستانه لوازم خانگی سامسونگ

جشنواره زمستانه لوازم خانگی سامسونگ ؛ خرید داغ در سرمای زمستان با هدایای ویژه

جشنواره زمستانه لوازم خانگی سامسونگ از اواسط دی‌ماه آغاز شده و در آن، محصولات متنوع سامسونگ مانند یخچال، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و جاروبرقی با هدایای ویژه نقدی به مشتریان ارائه می‌شود.

همه ما عادت داریم برای هر خرید بارها و بارها به فروشگاه‌های مختلف سر بزنیم تا شاید قیمتی مناسب‌تر پیدا کنیم. وقتی پای خرید‌های بزرگ‌تر مثل جهیزیه عروس در میان باشد که باید چند دستگاه را با هم بخریم، این رفت و آمدها تا چند برابر بیشتر هم می‌شود. اما گاهی فرصت‌هایی خاص دست می‌دهد که باید جنبید و بهترین خرید‌ها را انجام داد. شرکت سامسونگ اکنون یکی از همین فرصت‌های غنیمت را برای شما ایجاد کرده است. جشنواره زمستانه لوازم خانگی سامسونگ فرصت مناسبی است تا ضمن خرید جدیدترین محصولات این شرکت، جوایز نقدی ارزشمندی را هم هدیه بگیرید.

در این جشنواره برای کسانی مانند نوعروسان که قصد خرید چند دستگاه مختلف را دارند، طرحی در نظر گرفته شده تا با خرید سبد ویژه از هدیه ۲۰ میلیون ریالی بهره‌مند شوند.

جزئیات جشنواره زمستانه لوازم خانگی سامسونگ

جشنواره زمستانه سامسونگ برای خریداران لوازم خانگی طرحی را پیش‌بینی کرده تا با خرید سبد‌ ویژه‌ای شامل جاروبرقی Prince، مایکروفر SAMI 12، ماشین ظرفشویی D164، ماشین لباسشویی H147 و یخچال رومانو هدیه نقدی ۲۰ میلیون ریالی دریافت کنند.

به جز این برای خرید هر یک از محصولات سامسونگ هدیه‌ای ارزشمند در نظر گرفته شده است که بر این اساس خریداران لوازم خانگی سامسونگ از ۵۰۰ هزار تا ۱۰ میلیون ریال هدیه نقدی دریافت خواهند کرد.

از میان محصولات متنوع لوازم خانگی سامسونگ سه مدل یخچال رومانو، French5 و French4 هدیه نقدی ۱۰ میلیون ریالی را شامل می‌شود. پس از آن یخچال های ساید بای ساید FSR هستند که خریداران سه مدل FSR2، FSR12 و FSR14 هدیه ۷ میلیون ریالی را دریافت خواهند کرد. جدیدترین نسل ماشین های لباسشویی سامسونگ به اسم ادواش، از دیگر محصولاتی هستند که با هدایای مناسب در این جشنواره ارائه شده است. در روزهای جشنواره می‌توانید لباسشویی خودتان را به ادواش‌های مدل Q1479 یا Q1468 ارتقا داده و از هدیه ۲ میلیون ریالی بهره‌مند شوید یا ادواش مدل J1477 را انتخاب کنید که در این حالت هدیه‌ یک و نیم میلیون ریالی به شما اهدا خواهد شد.

البته لیست محصولات عرضه شده در جشنواره زمستانه لوازم خانگی سامسونگ به همین جا ختم نمی‌شود. انواع ماشین های ظرفشویی، مایکروفر و جاروبرقی هم با هدایای متنوع انتظار شما را می‌کشند. در یک کلام می‌توان گفت اگر قصد خرید وسیله‌ای نو برای خانه‌تان دارید، چه خریدی کلی مثل جهیزیه عروس‌خانم یا خرید‌های موردی مثل ارتقای یخچال و لباسشویی، پیش از هر تصمیم‌گیری حتما نگاهی به هدایای نقدی ارائه شده در جشنواره زمستانه سامسونگ داشته باشید.

جشنواره زمستانه لوازم خانگی سامسونگ از اواسط دی ماه آغاز شده و تنها برای مدتی محدود ادامه خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره زمستانه سامسونگ می‌توانید به سایت سامسونگ به نشانی www.samsung.com یا سایت سام سرویس (samservice.com) مراجعه کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. خدایی سامسونگ بهترین لوازم خانگی داره، از موبایل تا تلویزیون همه محشرن

  2. هدیه نقدیش چطوره؟؟

    اون وسیله بخریم پول نقد میدن به مشتری؟؟ یا کارت هدیه ای چیزی میدن که باز از سام‌هنگ خرید کنیم؟