عکس های ماه گرفتگی 11 بهمن

بهترین عکس های ماه گرفتگی ۱۱ بهمن ۹۶

ماه گرفتگی آبی (Blue Moon) امشب در سراسر جهان اتفاق افتاد و فرصت مناسبی بود برای کسانی که علاقه‌مند به عکاسی از پدیده‌های نجومی خصوصا خسوف هستند. در این مطلب، بهترین عکس های ماه گرفتگی ۱۱ بهمن ۹۶ را مشاهده می‌کنید.

امشب (۱۱ بهمن ۱۳۹۶ – ۳۱ ژانویه ۲۰۱۸)، یک پدیده نجومی فوق‌العاده زیبا در سراسر جهان اتفاق افتاد. در این رویداد که پس از ۱۵۲ سال رخ داد، به صورت همزمان شاهد سه پدیده ابرماه، ماه گرفتگی کامل و ماه آبی (Blue Moon) بودیم. در نتیجه این اتفاق، ماه بسیار نورانی، بزرگ و زیباتر از همیشه دیده می‌شود.

ماه گرفتگی ۱۱ بهمن ۹۶ از ساعت ۱۷ به وقت تهران به اوج خود رسید و عکاسان نیز فرصت را غنیمت شمرده و تصاویر زیبایی را از این پدیده منحصربه‌فرد به ثبت رساندند. البته متاسفانه بخش اعظمی از این رویداد زیبا  در ایران قابل مشاهده نبود و تنها بخشی از این ماه گرفتگی در برخی مناطق ایران رویت شد. در ادامه، بهترین تصاویر ثبت شده از ماه گرفتگی ۱۱ بهمن ۹۶ در سراسر جهان را مشاهده می‌کنید:

گالری عکس های ماه گرفتگی ۱۱ بهمن ۹۶

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱۰ دیدگاه

 1. چرا توی بعضی شهر ها مثل بیت المقدس، کالیفرنیا، جزیره ساخالین و … اینقدر ماه بزرگه !!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مطمئنین اینا فوتوشاپ نیست؟

 2. ینی اگه اسم شهر ها هم نمیزدید میشد تشخیص داد ایران کدومه
  نمیدونم مال چیه
  کیفتیت دوربینه هوای الودس نمیدونم چیه

 3. منتظره عکس های ارسالی و جنجالی من باشین به زودی

 4. به ترتیب

  سن دیگو

  واشنگتن

  گلستان

  اینا بیشتر از بقیه خوشم اومد