لندرور اکسپلور

گوشی موبایل جان سخت لندرور اکسپلور در نمایشگاه MWC 2018 معرفی می‌شود

گوشی موبایل جان سخت لندرور اکسپلور (Land Rover Explore) در نمایشگاه MWC 2018 معرفی خواهد شد. اما آیا این گوشی هوشمند جان سخت ارتباطی با شرکت خودروسازی لندرور دارد؟ در ادامه اطلاعات بیشتری درباره گوشی مقاوم لندرور اکسپلور به دست می‌آوریم.

لندرور برای عاشقان گشت‌زنی خارج از شهر، اتومبیل‌های لوکس تولید می‌کند، به همین دلیل دیدن نام آن بر روی یک گوشی موبایل تعجب‌آور است. این اتومبیل‌ساز به Bullitt Group اجازه استفاده از نام خود برای ساخت یک گوشی هوشمند جان سخت با نام لندرور اکسپلور را داده است. جالب است بدانید Bullitt Group، همان سازنده گوشی های جان سخت بسیار معروف CAT همچون کت اس ۶۰ است. گوشی جدید پیشتر نیز در نمایشگاه ISPO مونیخ رویت شد.

لندرور اکسپلور

ساخت گوشی لندرور اکسپلور با توجه به سابقه دیرینه Bullitt Group در ساخت دستگاه‌های مقاوم و بسیار جان سخت به این شرکت سپرده شد. مخاطبان لندرور اکسپلور دقیقا همان کاربران هدف گوشی های کت هستند. این دسته از افراد، سوار بر اتومبیل آفرود لندرور خود شده و سپس ماجراجویی‌شان را در دل طبیعت آغاز می‌کنند!

ساختار ماژولار لندرور اکسپلور

اما اصلی‌ترین ویژگی لندرور اکسپلور در مقایسه با دیگر گوشی های هوشمند جان سخت، ماژولار بودن آن است، به طوری که به لطف پنل پشتی مغناطیسی آن می‌توان ماژول‌هایی را از سری ماژول‌های موتو مود موتورولا به منظور افزایش کاربردهای دستگاه‌ به آن افزود.

لندرور اکسپلور

یکی از بهترین ماژول‌های شناخته شده برای آن Adventure Pack نام دارد که در حکم آنتنی بسیار قوی برای جی پی اس و به منظور مسیریابی عمل می‌کند. ماژول Adventure Pack علاوه بر این کار، ظرفیت باتری را افزایش داده و دارای یک منظره‌یاب واقعیت افزوده به منظور مسیریابی در مکان‌های دور افتاده است.

لندرور اکسپلور

متاسفانه به جز این موارد، در حال حاضر اطلاعات بیشتری درباره گوشی در دسترس نیست. با این حال زمان پیش خرید آن ماه آوریل (فروردین ۱۳۹۷) به قیمت ۶۴۹ یورو اعلام شده است. با شروع نمایشگاه MWC 2018 اطلاعات بیشتری پیرامون آن به دست خواهیم آورد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. مگه می خوایم برین جنگ باهاش!!

  2. جالبه ولی تا وقتی که هواوی و سامسونگ مونده کی اینو میخره ؟