تماشا کنید : ویدیویی جالب از مقایسه سرعت ۱۰ نسل آیفون

نا امروز انواع آزمایش های عجیب و غریب انجام شده بر روی آیفون های اپل را دیده ایم اما نظرتان در مورد تست همزمان همه ۱۰ آیفونی که اپل تا به امروز تولید کرده چیست؟ با ما همراه باشید تا در ادامه مطلب این ویدئوی بسیار جذاب را تماشا کنیم.

خوب در این ویدئو تقریبا همه مشخصاتی که میتواند مربوط به سرعت یک اسمارت فون باشد به صورت یک قیاس نسبتاً عادلانه مورد بررسی قرار میگیرد هرچند که باز هم به طور قطع نمی توان نتیجه این آزمایش را صحیح دانست.با این حال تلاش شده تا همه گوشی ها به آخرین نسخه iOS که برای آنها ارائه شده بروز رسانی شده باشند تا ببینیم که میتوانیم لقب سریعترین آیفون را به کدام یک از دست پخت های اپل بدهیم. گرچه من و شما از قبل میدانیم که برنده این میدان کدامیک است!!

و حالا این هم ویدئویی که این همه تعریفش را میکردیم:

دانلود ویدیو

خوب بعد از دیدن ویدئوی تست حالا ببینیم برنده میدان کدام آیفون است. همانطور که انتظار میرفت آیفون های ۶ و ۶ پلاس از بقیه آیفون در همه موارد تست سرعت و امتیاز بیشتری دارند و میتوانیم بگوییم که اپل تا به اینجای کار آن چه را به صورت طبیعی از پردازنده A8 این گوشی ها انتظار میرفت به ما اثبات کرده است. تست بالا آمدن گوشی یا همان Boot Up هم نتایج جالبی میدهد و در آن رتبه اول به آیفون ۵S رسید و بعد از آن به ترتیب آیفون ۶، ۶ پلاس، ۵C   و بعد هم آیفون ۵ تا در نهایت آیفون ۴ به صورت کامل بالا می آید. خوب شاید نتایج این تست برای شما هم مثل من اندکی عجیب باشد. خوب تست های دیگری هم در این ویدئو روی همه آیفون ها به صورت همزمان انجام شده و فکر میکنم همه شما آنها الان میدانید که کدام آیفون با توجه به نسخه سیستم عاملش سرعت بالاتری دارد. به نظر خود من که آیفون ۶ و ۶ پلاس از لحاظ سرعت عملکرد خوبی دارند و میتوان در این زمینه به اپل نمره قبولی داد. خوشحال میشویم تا نظر خود را در مورد آیفون های جدید و سرعت پردازنده آن با ما درمیان بگذارید.

منبع : tuaw

Watch a speed test of every iPhone from 6+ to 2G

Watch a speed test of every iPhone from 6+ to 2G

It’s that time again. That’s right, it’s time to test the new iPhone against every previous generation. The fine folks at the YouTube channel EverythingApplePro have posted a new video showing a test between all ten versions of the iPhone. The results are not particularly surprising, but there’s still a thrill in watching each and every iPhone swiped on all at once. Stick around until the end to see how dramatically the iPhone Geekbench Scores have gone up since the iPhone 3G. You’ll wonder how you ever used your old phone.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. همونطور که طرف هم اشاره کرد نیازی نیست کسایی که ۵s دارن به خاطر اندکی سرعت طرف ۶ یا ۶p برن یعنی فعلا ۵s میتونه ۲-۳ سال واسه هر گیم و نرم افزاری جواب بده ولی منی که بیشتر از ۵ ساله ۳Gs دارم میخوام برم سراغ ۶p !