انتشار ویدیویی غیر رسمی ازگلکسی اس ۴: ظاهری تکراری و نا امید کننده!

دیروز تصاویر مربوط به نسل چهارم گلکسی اس به بیرون درز کرد و امروز همان انجمن چینی یک ویدیو از این تلفن را منتشر کرده تا ثابت کند که تصاویر منتشر شده ساختگی نیستند و تلفن گلکسی اس ۴‌ای که به دست آن‌ها رسیده به خوبی کار می‌کند. به نظر می‌رسد صفحه نمایش این تلفن ۵ اینچ است و حاشیه دور نمایشگر در آن نسبت به گلکسی اس ۳ باریک‌تر شده است.

در ویدیو، مدل تلفن GT-I9502 و سیستم عامل آن اندروید ۴.۲.۱ نمایش داده می‌شود و رابط کاربری تاچ ویز سامسونگ نیز در آن مشخص است.

از نظر شکل و شمایل ظاهری تلفن شباهت بسیاری به گلکسی اس ۳ دارد و لبه های دور گوشی منحنی شکل هستند. این نسخه از تلفن دارای دو سیم کارت است اما بعید به نظر می‌رسد نسخه بین المللی نیز دو سیم کارته باشد.

همانطور که در ویدیو مشاهده می‌کنید، ضخامت تلفن کمی بیشتر از حد معمول است و احتمالا نسخه تک سیم کارته آن کمی باریک‌تر باشد.
رابط کاربری دوربین نیز به نظر کمی تغییر کرده و دو دکمه مجزا برای عکس برداری و فیلم برداری در آن بکار رفته است. متاسفانه در اکثر بخش های ویدیو، فوکوس دوربین به خوبی انجام نشده و حتی ظرفیت باتری نیز در آن، قابل تشخیص نیست.
با تمام این تفاسیر باز هم ممکن است گلکسی اس ۴ با آنچه در این ویدیو مشاهده کردیم، متفاوت باشد اما به عقیده شخصی بنده اگر گلکسی اس ۴ همین گوشی باشد که در این ویدیو مشاهده میکنیم ، طراحی آن بسیار تکراری و ناامید کننده خواهد بود.نظر شما در مورد این ویدیو چیست؟


منبع : en.gadgetnews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*