آپدیت اندروید 8 برای گلکسی ای 7 2017 سامسونگ منتشر شد

آپدیت اندروید ۸ برای گلکسی ای ۷ ۲۰۱۷ سامسونگ منتشر شد

یکی دیگر از گوشی های سال ۲۰۱۷ سامسونگ نیز اندروید ۸ اوریو را دریافت کرد. به تازگی، آپدیت اندروید ۸ برای گلکسی ای ۷ ۲۰۱۷ (Galaxy A7 2017) منتشر شده که سیستم عامل گلکسی A7 2017 سامسونگ را به اندروید اوریو ارتقا می‌دهد. در ادامه، تغییرات ایجاد شده پس از بروزرسانی گلکسی ای ۷ مدل ۲۰۱۷ را بررسی می‌کنیم.

آپدیت اندروید ۸ برای گلکسی ای ۷ ۲۰۱۷ حجمی حدود ۱.۳ گیگابایت دارد و در حال حاضر برای کاربران ویتنامی عرضه شده است. با این حال، انتظار می‌رود طی روزهای آینده، آپدیت گلکسی ای ۷ ۲۰۱۷ در ایران نیز منتشر شود و کاربران ایرانی این اسمارت فون  بتوانند گوشی خود را به جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید ارتقا دهند.

آپدیت اندروید 8 برای گلکسی ای 7 2017 سامسونگ منتشر شد

تغییرات آپدیت اندروید ۸ برای گلکسی ای ۷ ۲۰۱۷

همانطور که در اسکرین‌شات بالا نیز مشاهده می‌کند، آپدیت جدید گلکسی ای ۷ ۲۰۱۷ سامسونگ شامل آخرین بسته امنیتی اندروید (ماه آوریل ۲۰۱۸) نیز می‌شود.

همان‌گونه که گفتیم، آپدیت گلکسی ای ۷ ۲۰۱۷ در حال حاضر تنها برای کاربران ویتنامی امکان‌پذیر است. با توجه به اینکه این به‌روزرسانی به شیوه OTA انجام می‌گیرد، معمولا پس از انتشار بسته آپدیت در یک کشور، چند روزی زمان خواهد برد تا نوتیفیکیشن آن برای همه کاربران ارسال شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. قیمت گوشی ای ۷ رنگ طلای چند است

  2. زنده باد سامسونگ…از وقتی این گوشی رو خریدم ۴ آپدیت اساسی با کلی تغییر داشته…بهترین در تمامیه میان رده های دنیا

  3. سه روز قبل یکی زیر نظرا گفته بود برای من ابدیت اومده .