رنگی کردن عکس های قدیمی با Google Photos

Google Photos به زودی عکس های قدیمی شما را رنگی می‌کند

کمپانی گوگل در کنفرانس گوگل آی او ۲۰۱۸ از اضافه شدن قابلیت رنگی کردن عکس های قدیمی به اپلیکیشن Google Photos خبر داد. در ادامه با عملکردهای جدید این اپلیکیشن آشنا شوید.

اپلیکیشن Google Photos یکی از ساده‌ترین و بهترین راه‌ها برای پشتیبانی گرفتن از تمامی عکس هایی است که با گوشی خود به ثبت رسانده‌اید. کمپانی گوگل ساعاتی پیش در کنفرانس توسعه دهندگان خود موسوم به گوگل آی او ۲۰۱۸ رسما از چندین قابلیت جدید پرده برداشت که به زودی به این سرویس اضافه خواهند شد.

عکس های قدیمی را با Google Photos‌ رنگی کنید

اما یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌های جدید آن، استفاده از هوش مصنوعی به منظور رنگی کردن عکس های قدیمی سیاه و سفید شما است. احتمالا شما هم عکسی با گوشی خود از یک تصویر چاپی سیاه و سفید قدیمی گرفته‌اید. حالا اپلیکیشن Google Photos می‌تواند با تحلیل و بررسی آن، یک نسخه‌ی رنگی از تصویر مورد نظر را در اختیار شما قرار دهد.

علاوه بر این، گوگل می‌گوید که این برنامه می‌تواند با استفاده از هوش مصنوعی اشیا مختلف موجود در تصاویر یا اسناد را شناسایی کرده و به صورت خودکار آن‌ها را به فایل‌های PDF تبدیل شود. دیگر قابلیت جدید، پیشنهاد تنظیمات نوردهی خودکار و دیگر گزینه‌های بهبود بخشیدن به عکس‌های شما است.

رنگی کردن عکس های قدیمی با Google Photos

برای توسعه دهندگان، گوگل رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی جدیدی را عرضه کرده است که می‌تواند به طور مستقیم آن‌ها را به سرویس‌های Google Photos متصل کند. گوگل می‌گوید این ابزارها و رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی به توسعه دهندگان نرم افزاری اجازه می‌دهد تا ابزار جستجو، بارگذاری و اشتراک گذاری Google Photos را در اپلیکیشن‌های خود پیاده سازی کنند.

اپلیکیشن تصاویر گوگل بر روی هر دو پلتفرم اندروید و آی او اس موجود است و به شما اجازه می‌دهد تا به صورت رایگان از عکس‌ها و ویدیوهای خود فایل‌های پشتیبانی تهیه کنید. این برنامه همچنین ارائه کننده‌ی تعدادی از دسته‌بندی‌های هوشمند و ویژگی‌های سازماندهی است. علاوه بر این ابزارهای ویرایشی و ساخت کتابچه تصویر نیز از دیگر قابلیت‌های Google Photos است. گوگل اعلام نکرده که قابلیت‌های جدید معرفی شده شامل رنگی کردن عکس های قدیمی چه زمانی به این نرم افزار افزوده می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. فک نمیکنم سنمون انقدری باشه که عکس یاه سفید داشته باشیم

  2. ما که عکس قدیمی نداریم