تبلت گلکسی ای 10.1 2018

تبلت گلکسی ای ۱۰.۱ ۲۰۱۸ سامسونگ تاییدیه بلوتوث گرفت

تبلت گلکسی ای ۱۰.۱ ۲۰۱۸ سامسونگ (Samsung Galaxy Tab A 10.1 2018) به تازگی تاییدیه بلوتوث را دریافت کرده و یک قدم دیگر به رونمایی رسمی نزدیک شده است. البته در وب سایت، تبلت جدید سامسونگ را با نام گلکسی تب ای ۲ ایکس ال (Galaxy Tab A2 Xl) مشاهده کرده‌ایم.

سامسونگ خود را برای معرفی یک تبلت ۱۰ اینچی جدید آماده می‌کند. این محصول گلکسی تب ای ۱۰.۱ ۲۰۱۸ نام داشته و به تازگی تاییدیه بلوتوث را دریافت کرده است. این تبلت دارای شماره مدل SM-T595 به احتمال زیاد تحت عنوان جانشین تبلت گلکسی تب ای ۱۰.۱ ۲۰۱۶ روانه بازار خواهد شد. گفتی است نسخه پشتیبانی‌کننده از شبکه LTE تبلت گلکسی A 10.1 2018 نیز با شماره مدل SM-T585 رویت شده است.

اطلاعات تبلت گلکسی ای ۱۰.۱ ۲۰۱۸ 

تبلت گلکسی ای 10.1 2018

این نخستین مرتبه‌ای نیست که تبلت غول‌پیکر جدید سامسونگ را پیش از رونمایی رسمی‌اش رویت می‌کنیم. یک ماه پیش نسخه SM-T590 آن، که احتمال زیاد به نسخه وای فای دستگاه اشاره دارد، در وب سایت کمیسیون اقتصادی اوراسیا دیده شده بود. متاسفانه درباره مشخصات فنی تبلت گلکسی ای ۱۰.۱ ۲۰۱۸ اطلاعات زیادی در دسترس نیست. تنها از نام آن می‌توان متوجه شد این یک تبلت غول‌پیکر دارای صفحه نمایش ۱۰.۰ اینچی است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. چشم حسوداش کور شه

  2. اگه نمیگرفت باید تعجب میکردیم