تاییدیه هواوی نوا 3

تاییدیه هواوی نوا 3 از سوی رگولاتوری چین صادر شد

صدور تاییدیه هواوی نوا 3 (Huawei Nova 3) از سوی رگولاتوری کشور چین (تنا)، تصویر واضح‌تری از این گوشی به ما می‌دهد. چیزی که در نگاه اول جلب توجه می‌کند، شباهت بسیار زیاد آن به هواوی پی 20 لایت است.

کمپانی چینی با دریافت تاییدیه هواوی نوا 3 ، خود را برای رونمایی از این گوشی میان رده آماده می‌کند. چندی پیش، هواوی پی 20 لایت در برخی از کشورهای شرق آسیا، تحت نام هواوی نوا 3E عرضه شده بود و به نظر می‌رسد در هفته‌های پیش رو، باید منتظر ورود جدیدترین عضو سری نوا به بازار باشیم.

صدور تاییدیه هواوی نوا 3 توسط رگولاتوری چین، از عرضه قریب‌الوقوع آن حکایت دارد

از تصاویر انتشار یافته در وب‌سایت تنا (TENAA)، می‌توان طراحی متداول و ترکیب فلزی-شیشه‌ای بدنه‌ی این گوشی را دید؛ بدین صورت که پنل‌های جلو و عقب، جنس شیشه‌ای دارند و یک فریم فلزی میانی، این دو بخش را به یکدیگر متصل نگه داشته است.

با نگریستن به هواوی نوا 3 از زاویه نیمرخ، ماژول دوربین دوگانه آن به صورت یک برجستگی خودنمایی می‌کند که به نوعی، نشان‌دهنده‌ی باریک بودن بدنه دستگاه است.

در پنل جلویی نیز یک نمایشگر تقریبا تمام صفحه مشاهده می‌شود که البته هنوز اطلاعاتی در مورد تکنولوژی به کار رفته یا وضوح و نسبت تصویر آن در دست نیست. همچنین با استناد به این تصاویر، نمی‌توان با قطعیت از وجود یا عدم وجود بریدگی ناچ در نمایشگر دستگاه سخن گفت.

البته به رغم شباهت ظاهری با پی 20 لایت، گفته می‌شود که نوا 3 به عنوان اولین گوشی هوشمند از تراشه کایرین 710 هواوی قدرت خواهد گرفت. منابع نزدیک به کمپانی چینی، از معرفی رسمی این محصول در ماه جولای که هفته آینده فراخواهد رسید، خبر داده‌اند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

6 دیدگاه

  1. این گوشی حرف نداره

  2. بعد از این همه مدت؟؟

  3. الان پرچمدار هوآوی چیه؟

  4. میت پی نوا و….چخبرع قاطی میکنه آدم
    هی یه حرف بردار عدداشو زیاد کن دیگ