آخرین مطالب
30
امروز
آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام

آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام

آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام امروز به یکی از داغ‌ترین جستجوها در سرتاسر اینترنت تبدیل شده است. فراهم شدن قابلیت پرسیدن سوال در استوری اینستاگرام جدیدترین ویژگی بسیار کاربردی و جذاب این شبکه اجتماعی بوده و به سرعت کاربران بیشتری به پرسیدن سوال در اینستاگرام روی می‌آورند.

اینستاگرام به وسیله سرمایه‌گذاری در بخش استوری اپلیکیشن خود توانست به آمار باورنکردنی یک میلیارد کاربر فعال ماهیانه دست پیدا کند. از مدت‌ها قبل، تعداد کاربران فعال در بخش استوری از تعداد کاربرانی که در فید این شبکه اجتماعی فعالیت می‌کنند بیشتر شده است و مطمئنا به وسیله افزوده شدن قابلیت‌هایی همچون امکان پرسیدن سوال در اینستاگرام باز هم به این تعداد افزوده خواهد شد. در این مطلب به آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام می‌پردازیم.

همانطور که حدس زده‌اید، پرسیدن سوال در اینستاگرام به وسیله یک استیکر تازه اضافه شده در استوری امکان‌پذیر می‌شود. به وسیله آن می‌توان از فالوورهای خود درخواست‌ کرد سوالی از شما مطرح کنند. سپس می‌توان سوال را به وسیله پاسخ خود، مجددا تحت یک استوری جدید منتشر کرد که سبب ارتباط نزدیک کاربران می‌شود.

آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام

وارد اپلیکیشن اینستاگرام شده و آیکون مربوط به ارسال استوری واقع در گوشه بالا و سمت چپ رابط کاربری را لمس کنید. یک تصویر و یا ویدیو را برای بارگذاری انتخاب کنید. این فایل چند رسانه‌ای در واقع پس‌زمینه استیکر پرسش سوال خواهد بود. برای استفاده از یک پس‌زمینه عادی می‌توانید از قلم موجود در استوری استفاده کنید.

بعد از تعیین پس‌زمینه، آیکون مشخص شده با رنگ قرمز در تصویر زیر را لمس کنید.

آیکون استیکر

در این بخش یک استیکر جدید اضافه شده است. استیکر QUESTIOS را لمس کنید تا به صفحه اضافه شود.

آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام

از این استیکر می‌توان به دو شیوه‌ متفاوت استفاده کرد. می‌توان به وسیله مطرح کردن یک سوال، از فالوورهای خود درخواست کرد به آن پاسخ بدهند. اما در این آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام مقصود ما کاربرد دوم است، به این وسیله که از دنبال‌کنندگان درخواست می‌کنیم سوالی از ما بپرسند.

به صورت پیش‌فرض، استیکر با نمایش عبارت “Ask me a question” از فالوورها می‌خواهد سوالی مطرح کنند تا ما به آن پاسخ بدهیم. برای تغییر این مطلب به عنوان مورد علاقه خود (تشویق کاربران به پرسیدن سوال از شما) و یا مطرح کردن یک پاسخ به منظور دریافت پاسخ از فالوورها، بر روی متن ضربه بزنید.

آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام

استیکر به صورت پیش‌فرض سفید است. در این آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام می‌خواهیم رنگ را به رنگی دیگر تغییر بدهیم. بر روی بخشی از قسمت رنگی ضربه‌ زده و سپس در پالت نمایش داده شده، رنگ مورد نظر را انتخاب کنید.

آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام

در انتهای عملیات ویرایش، گزینه Done واقع در گوشه بالا و سمت راست صفحه را لمس کنید.

آموزش پرسیدن سوال در اینستاگرام

در اینجا می‌توان همانند تمامی استیکرهای دیگر، با کشیدن استیکر از دو طرف سایز آن را تغییر داد و یا جهت قرارگیری‌ آن را پیش از به اشتراک‌گذاری استوری عوض کرد.

۱۸ دیدگاه

 1. من داخل استوری وقتی چیزی مینویسم می خواهم رنگش عوض کنم نمیشه یا سفیده یامشکی چیکار کنم؟؟؟؟

  (0)
 2. امروز۱۶بهمن۹۷ صبح حدود۹/۵ پیج اصلی ام راکه بازکردم reaz_rvartin4رابازکردم یک پیام دصفحه ظاهرشدکه نشان دهنده خطابودو…وصفحه کارنکردوگفت خارج شویدوتایید را زدم وکلااین پیج ام ازدست رفت.لطفاراهنمایی بفرمایید

  (1)
 3. سلام . من توی اینستاگرام دوتا پیج دارم که توی دومی اصلا این ask me questions نمیاد .. چیکار کنم که بیاد و بتونم توی استوری های پیج دومم ازش استفاده کنم؟؟لطفا کمک کنین.ممنون.

  (5)
 4. ممنون از توضیحتون

  (2)
 5. چطور میشه به صورت خصوصی بدون اینکه جواب برای بقیه استوری شه پاسخ بدم؟

  (6)
 6. از وقتی که برای اولین بار اومد صد بار آپدیت کردم امروزم آپدیدتش کردم ولی این قابلیت اضافه نمیشه نمیدونم چرا اولش فکر کردم شاید مربوط به گوشی باشه بااینکه گوشی من وداداشم یکیه ولی اون داره امامن نه راهنمایی کنید لطفا

  (44)
 7. اینستاگرام استیکر پرسیدن سوال ندارم😥 چیکار می کنم

  (5)
 8. من یه سوال دارم با اینکه آپدیت کردم اینستامو بازم این گزینه نمیاد!! چرا؟🤔

  (9)
 9. این رنگ بندی ها چه معنی داره خدایی

  (4)
 10. دیدن خزش کردن هرچی سوال داری ازم بپرسسس

  (-2)
 11. خدایا مردم ما هیچی بلد نیستنن

  (-2)
 12. ای بابا امیدمون فقط به یه دایرکت رفتنی بود ها اونم خراب کردن

  (0)
 13. خدایی قابلیت چرتی نیست؟ نه خدایی شما بگید آخه که چی بشه اصلا

  (-1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*