بهترین مپ های تاون هال 8 کلش آف کلنز

جدیدترین و بهترین مپ های تاون هال 8 کلش آف کلنز – به روز رسانی شده در 23 تیر 1400

اگر به دنبال بهترین مپ های تاون هال 8 کلش آف کلنز در دسته بندی‌های فارمینگ، تروفی، هیبرید و وار هستید در ادامه با ما و جدیدترین مپ های تاون هال 8 همراه باشید.

در روزهای درگیری با کرونا، افراد زیادی به سراغ بازی‌های موبایلی و آنلاین روی آورده‌اند. یکی از بازی‌های محبوب موبایلی که هنوز هم طرفداران خودش را دارد کلش آف کلنز (Clash of Clans) بوده که با آپدیت‌های مداوم خود امکانات و جذابیت‌های جدیدی به همراه دارد. اگر شما هم در تعطیلات نوروزی و کرونایی به فکر توسعه دهکده‌تان افتاده‌اید باید به شما خوش‌‌آمد بگوییم، چرا که در این مقاله قصد داریم نگاهی به جدیدترین سری از مپ تاون هال 8 کلش آف کلنز داشته باشیم.

همانطور که می‌دانید مپ‌های کلش آف کلنز به چهار دسته کلی وار، فارمینگ، تروفی و هیبرید تقسیم می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به نیاز و هدفی که برای دهکده‌تان برگزیده‌اید مپ موردنظرتان را پیدا و انتخاب کنید.

بهترین مپ‌های تاون هال 8 کلش آف کلنز : وار

یکی از بخش‌های جذاب کلش آف کلنز جنگ‌های قبیله‌ایست که جنبه بازی تیمی را برجسته می‌کند. درصد تخریب حریف ملاک مهمی برای برد یا باخت کلن محسوب می‌شود و کسب یک ستاره بیشتر یا کمتر، می‌تواند سرنوشت وار را تغییر دهد. بنابراین اهمیت مپ وار بسیار بالاست و در مپ‌های زیر سعی کردیم تا جای ممکن درصد خرابی دهکده‌تان کم باشد. البته برخی از مپ‌ها نیز ضد 3 ستاره هستند و ظاهری گول‌زننده دارند، بدین ترتیب حریف (در صورتی که هم‌سطح شما باشد) بیشتر از یک یا دو ستاره کسب نخواهد کرد.

بهترین مپ های تاون هال 8 کلش آف کلنز : فارمینگ

اگر می‌خواهید بازی آرام و به دور از رقابت برای تروفی داشته باشید، مپ فارمینگ می‌تواند یکی از گزینه‌های شما باشد. در این گونه مپ‌ها هدف حفظ منابع بوده و توجهی به میزان تروفی‌ها نشده است بنابراین تعجب نکنید اگر تعداد تروفی‌هایتان سقوط کردند. مپ فارمینگ برای جمع‌آوری طلا و اکسیر جهت آپگرید نیروها و ساختمان‌ها بهترین انتخاب است.

بهترین مپ های تاون هال 8 کلش آف کلنز : تروفی

برای برخی بازیکنان، رتبه اول کلن یا بلکه منطقه اهمیت زیادی دارد و این رتبه‌ها تنها با تروفی به دست می‌آیند. مپ تروفی نیز برای این دسته از بازیکنان طراحی شده تا هنگام حملات حریف حداقل تروفی کاسته شود یا حتی به دهکده تروفی اختصاص یابد. در این نوع مپ منابع طلا و اکسیر در معرض نیروهای دشمن قرار می‌گیرند و تمرکز اصلی روی سالم ماندن ساختمان‌های مهمی از جمله تاون هال گذاشته شده است. بنابراین باید زمان نسبتا زیادی برای جبران منابع از دست رفته‌تان صرف کنید.

بهترین مپ های تاون هال 8 کلش آف کلنز : هیبرید

و اما می‌رسیم به انتخاب اکثر بازیکنان کلش آف کلنز، یعنی مپ‌های هیبرید. در مپ‌های هیبرید هم تروفی و هم منابع تا حدودی حفظ می‌شوند تا بتوانید در کنار برخورداری از منابع مطلوب، تروفی معقولی هم داشته باشید. اگر نمی‌توانید زمان زیادی در طول روز به بازی اختصاص دهید، ساختمان‌هایتان را بر اساس مپ‌های هیبریدی بچینید.

در آینده نزدیک منتظر مپ بیلدر بیس در گجت نیوز باشید. همچنین اگر تاون هالتان را آپگرید کردید، باز هم می‌توانید مپ مورد علاقه‌تان را در مجموعه مپ های کلش آف کلنز گجت نیوز پیدا کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

14 دیدگاه

  1. لطفاً مپ هاتون اصلاح کنید،برج بمب(بمب تاور)توی مپ هاتون نیست در حالی ک خیلی وقته اومده

  2. الان دقیقا برج بمب کجاست تو بخش مپ هیبرید

  3. کسایی هم هستن که هنوز بازی میکنن؟؟

  4. از این مپ هایی که شکل اسکلت و خرچنگ و عنکبوتن در واقع فانتزی هستن هم بزارید

  5. چقدر خوبه مپ هارو دسته بندی کردی ادم میدونه چیو واسه چی بچینه بسیار سپاس گذار

  6. تون 11 هم بزارید دیگه تون 8 مپ چیدن داره اخه