مشخصات فنی گلکسی نوت 9

مقایسه مشخصات فنی گلکسی نوت ۹ با اپل آیفون ایکس

در مقایسه مشخصات فنی گلکسی نوت ۹ با آیفون ایکس اپل، ویژگی‌های سخت افزاری این گوشی ها را بررسی می‌کنیم. آیا پرچمدار ۲۰۱۷ اپل توانایی رقابت با نوت ۹ را دارد؟

اپل با عرضه آیفون ایکس، یک زبان طراحی کاملا جدید را برای گوشی های موبایل تعریف کرد. اگرچه بسیاری از محصولات امروزی با نمایشگر ناچ در اختیار کاربران قرار می‌گیرند، ولی سامسونگ برنامه‌ای برای تغییر طراحی محصولات خود نداشته و با تکیه بر نمایشگرهای Infinity، نسل جدید پرچمدارش را با قابلیت‌های نرم افزاری جذاب معرفی کرده است.

بارزترین ویزگی گلکسی نوت، پشتیبانی از قلم هوشمند و بهره‌گیری از یک نمایشگر بزرگ است. این ویژگی‌های به اندازه‌ای کاربردی هستند که نظر هر کاربری را به خود جلب کنند. در سوی دیگر، آیفون ایکس با ابعادی بسیار کوچکتر در مقایسه با گلکسی نوت ۹، از نمایشگر ۵.۸ اینچی سوپر رتینا و سیستم تشخیص چهره استفاده می‌کند؛ ویژگی‌هایی که هر دستگاهی را به موبایلی منحصر به فرد تبدیل تبدیل می‌کنند. اما کدام گوشی ارزش خرید بالاتری دارد؟ برای پاسخ به این سوال، مشخصات فنی این پرچمداران قدرتمند را مقایسه خواهیم کرد.

مشخصات فنی گلکسی نوت ۹ و آیفون ۱۰

مشخصات فنی گلکسی نوت 9

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. از سال ۲۰۱۲ این مقایسه ها هست ولی آی او اس هیچ وقت سرعتش و از دست نمی ده . اینا همش عدده تو عمل آیفون خودشو نشون داده

  2. دوتا گوشی ساخت غرب جلو گوشی محشر GLX کم آوردن . خخخ بازم میرین گوشی ساخت غرب میخرین؟

  3. ایفون با چ امیدی میاد با اینا رقابت ؟؟

  4. ایفونو قروت داد یه ابم روش