اپلیکیشن Deadline به شما می گوید دقیقا چه مدت دیگر زنده اید؟!

کمپانی  Gist LLC ، اپلیکیشنی را معرفی نموده که با دریافت مجموعه ای از اطلاعات پزشکی، زمان باقی مانده ی عمر شما را حتی به دقیقه و ثانیه مشخص می کند! این کمپانی، اذعان کرده  که نمی تواند زمان مرگ شما را با دقت ۱۰۰% ، تعیین کند، اما می تواند ترغیب کننده ی خوبی برای زندگی سالمترتان باشد!

در واقع، تنها شمار اندکی از مردم، با دانستن زمان مرگشان مشکلی ندارند، اما حتی آنهایی که از دانستن این زمان واهمه دارند، برای حس کنجکاوی، به این اپلیکیشن مراجعه خواهند کرد. کمپانی Gist بر این باور است که هر کسی حق دارد از این زمان مطلع شود. جالب این است، مدت زمانیکه این اپلیکیشن برای باقی مانده ی عمر شما، تخمین می زند، دارای شمارش معکوس بوده و شما به عینه گذر عمر خود را می بینید. زمانیکه، ساعت بیولوژیکی عمر شما به کار بیفتد، این اپلیکیشن، مشوق شما برای زندگی سالم تر خواهد شد.

 شما خواهید مرد! متاسفانه، همگی به این سرانجام دچار خواهیم شد!

این پیام از سوی کمپانی Gist به هر شخصی که استفاده از این اپلیکیشن را به تمسخر می گیرد، فرستاده می شود. توسعه دهندگان این اپلیکیشن می گویند : «اپلیکیشن Deadline، از اطلاعات آماری، برای تعیین تاریخ مرگ شما استفاده می کند، اما در واقع هیچ اپلیکیشنی نمی تواند به دقت تعیین کند که شما کی خواهید مرد.»

این اپلیکیشن، با گرفتن اطلاعاتی در مورد سبک زندگی، سن، سابقه ی خانوادگی و … عمل می کند. این اپلیکیشن جالب و فوق العاده برای IOS 8 در دسترس است و با تمام مدل های لمسی iPhone، iPad و iPod، کار می کند. البته فعلاً آپشنی برای تغییر زبان این اپلیکیشن، وجود نداشته و تنها زبان موجود آن انگلیسی است.

دانلود اپلیکیشن Deadline برای IOS

 توجه: قیمت این اپلیکیشن ۰.۹۹ دلار است.

منبع: softpedia

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. نمشیه نقضش کرد اما در عین حال نمیشه تاییدش کرد کلا اپلیکیشین مبهمی هست

  2. صد درصد برنامه مزخرفی هست

  3. توضیحات برنامه رو خوندم جواب دوتا سوالم بله بود 🙂

  4. این برنامه اطلاعات رو از health kit میگیره؟
    در صورتی که لایف استایل طرف عوض بشه … مثلا فعالیت بیشتری انجام بده یا در کل پارامترهای سلامتی بهبود پیدا کنه این زمان باقی مونده به روز میشه؟