نگاهی به نمایشگاه دوسالانه خودرو پاریس ۲۰۱۴

درب های نمایشگاه بین المللی پاریس ۲۰۱۴ ، امسال در روزهای ۲ لغایت ۱۹ اکتبر ۲۰۱۴ مطابق دهم الی بیست و هفتم مهرماه ۹۳ باز شد.در پاریس ۲۰۱۴ یک رکورد جهانی جابجا شد؛ در مدت زمان ۱۷ روز برگزاری این نمایشگاه دقیقا یک میلیون و ۲۵۳ هزار و ۵۱۳ نفر از درب ورودی گذشتند تا بدین ترتیب پاریس ۲۰۱۴ پربازدیدترین نمایشگاه خودرویی در طول تاریخ باشد!

در سایر جنبه ها نیز، نمایشگاه پاریس ۲۰۱۴ آمارهای جالبی داشته است. بعنوان مثال تست رانندگی با خودروهای برقی و هیبریدی امسال بیش از ۱۰ هزار متقاضی داشت که نسبت به سال ۲۰۱۲ (این نمایشگاه هر دوسال برگزار می شود) افزایش ۲۰ درصدی را نشان می دهد. همچنین صفحه رسمی نمایشگاه پاریس در فیسبوک نیز بیش از ۴۷,۳۰۰ هوادار دارد که به این لحاظ نیز در میان تمام نمایشگاه های جهان، حرف اول را می زند. بعد از پاریس، نمایشگاه های فرانکفورت، دیترویت و ژنو به ترتیب بیشترین هوادار را در فیسبوک دارند.

در پاریس ۲۰۱۴ بیش از ۱۰۰ خودرو (شامل مدل های کاملا جدید یا فیس لیفت) رونمایی شد. برای پوشش خبری نمایشگاه امسال نیز ۱۰ هزار نفر از اصحاب رسانه حضور داشتند که از ۱۰۳ کشور مختلف به فرانسه آمدند. همراه ما باشید تا تصاویری از بهترین های پاریس ۲۰۱۴ را باهم مرور کنیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*