ساید بای سایدهای FSR سامسونگ

طعم تازگی مواد غذایی با ساید بای سایدهای FSR سامسونگ

ساید بای سایدهای FSR سامسونگ یا همان یخچال های سری فود شوکیس سامسونگ با برخورداری از درب شوکیس، می‌توانند مواد غذایی شما را تازه نگه دارند. در ادامه با ویژگی‌های این یخچال ساید بای ساید بیشتر آشنا می‌شویم.

چند ماه پیش وقتی برای خرید یخچال با همسرم به بازار لوازم خانگی رفتیم، هنوز تصمیم نهایی خود را برای انتخاب مدلی خاص نگرفته بودیم. واقعیتش ما از همان ۱۲ سال پیش که ازدواج کردیم، یخچال نسبتا خوبی را خریده‌ بودیم و برای همین تا حالا نیازی به خرید دستگاه جدید احساس نمی‌کردیم. حتی روزی هم که به بازار رفتیم هنوز بین خریدن و نخریدن شک و تردید داشتیم، اما دیگر هم آشپزخانه‌مان بزرگتر شده بود و هم ما دیگر خانواده دو نفره سابق نبودیم و با داشتن دو فرزند نیاز داشتیم تا ساید بای ساید بزرگی در آشپزخانه‌مان داشته باشیم. برای همین هر دو نفرمان خیلی سخت و مشکل‌پسند شده بودیم و کمتر مدلی می‌توانست ما را برای خرید قانع کند. تا اینکه بعد از مدتی گشت و گذار وارد فروشگاهی بزرگ شدیم، در این ترافیک و بوی دود و آلودگی هوا، هوای مطبوع این فروشگاه برای ما که هنوز تصمیمی برای خرید نگرفته بودیم، پناهگاه خوبی محسوب می‌شد.

داخل فروشگاه در حال دیدن مدل‌های مختلف یخچال‌ها بودیم که ناگهان توجه‌مان به یکی از ساید بای سایدها جلب شد و برای لحظاتی میخکوب شده بودیم. همین موضوع باعث شد تا راهنمای فروشگاه که تصور می‌کرد سوالاتی را در مورد یخچال داشته باشیم نزد ما بیاید. کارشناس فروشگاه آقای خوش برخورد و مودبی بود که به آرامی توضیحاتی را در مورد قابلیت‌ها و مشخصات ساید بای ساید به ما منتقل کرد.

ساید بای سایدی که توجه ما را به خودش جلب کرده بود از ساید بای سایدهای سری فودشوکیس یا همان FSR سامسونگ بود. بدنه یخچال آنقدر خوش رنگ‌ و لعاب طراحی شده بود که نگاه هر کسی را به سمت خودش خیره می‌کرد.

ساید بای سایدهای FSR سامسونگ

به خاطر دخترم

در همان حین که مشغول تماشای یخچال بودیم، کارشناس فروشگاه در یخچال را باز کرد تا قابلیت کم‌نظیر «فود شو کیس» ساید بای سایدهای FSR سامسونگ را توضیح دهد. ساید بای سایدهای سری FSR در قسمت یخچال خود به درب شوکیس مجهز شدند. شوکیس شامل ۶ محفظه است که به ترتیب از بالا به پایین بر اساس نیازهای غذایی تمامی اعضای خانواده طراحی شده است. مثلا پایین‌ترین محفظه را می‌توان به خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های بچه‌های کوچک‌تر خانواده اختصاص داد.

در همین زمان بود که کارشناس فروشگاه با این جملات داغ دلم را تازه کرد. موضوع برمی‌گردد به اوایل سال جاری، زمانی که دختر کوچکم قصد داشته شیشه مربا را از طبقه بالایی یخچال بردارد، قدش به طبقه نمی‌رسد و در همان حین شیشه از دستش می‌افتد و روی پای دخترم خرد می‌شود.

ساید بای سایدهای FSR سامسونگ

برای همین در همان لحظه‌ای که در شوکیس یخچال را دیدم به این فکر می‌کردم با داشتن این یخچال دیگر تمامی خوراکی‌ها و مواد غذایی جایگاه ثابتی را در یخچال خواهند داشت و مثلا کسی شیشه مربا را روی طبقه بالایی نمی‌گذارد یا خوراکی‌های بچه‌ها به راحتی در دسترسشان خواهد بود. مزیت دیگر در شوکیس این یخچال‌ حفظ تازگی مواد غذایی است که کمک می‌کند حتی در صورت باز کردن پیاپی و متعدد در، سرمایی از یخچال خارج نشود.

FSR14 دارای Metal cooling

کارشناس فروشگاه بعد از اینکه در شوکیس را توضیح داد به سراغ قسمت‌های داخلی یخچال رفت و سیستم خنک‌کنندگی دوگانه (Twin Cooling) را برای ما شرح داد. در این سیستم گردش هوای فریزر و یخچال کاملا از یکدیگر جدا شده است. در حین این توضیحات بود که ناخودآگاه اتفاق هفته پیش را به یاد آوردم و دوباره مزه پنیری که بوی زمخت ماهی داخل فریزر را گرفته بود در دهانم جاری شد.

ساید بای سایدهای FSR سامسونگ

محافظ Metal Cooling در بخش داخلی درب یخچال باعث می‌شود حتی اگر شما درب شوکیس را بارها باز و بسته کنید، باز هم دمای داخلی یخچال در بهترین حالت باقی بماند. به این ترتیب غذهای مورد علاقه‌تان مانند روز اول تازه باقی می‌مانند.

سایر مزایای ساید بای سایدهای FSR سامسونگ

حفظ رطوبت و تازگی مواد غذایی به خصوص میوه‌ها و سبزیجات مزیت دیگری است که سیستم خنک‌کنندگی دوگانه به ساید بای سایدهای FSR سامسونگ بخشیده است. در واقع حفظ رطوبت مواد غذایی کمک می‌کند تا طعم و مزه اصلی خوراکی‌ها باقی بماند و همیشه غذایی خوشمزه و در عین حال سالم را به خانواده‌ خود هدیه دهیم. در ساید بای سایدهای FSR سامسونگ رطوبت مواد غذایی تا ۷۰ درصد حفظ می‌شود. این رقم در یخچال‌های معمولی تنها ۳۰ درصد است. این سطح از حفظ رطوبت در کنار باقی ماندن دما در سطح ثابت و مناسب، باعث می‌شود تا مواد غذایی تازگی خود را از دست نداده و پلاسیده نشوند.

ساید بای سایدهای FSR سامسونگ

حضور ما در بازار لوازم خانگی و ورود به فروشگاه بزرگ سامسونگ موجب شد تا الان در آشپزخانه خود یخچالی داشته باشیم که هم تمامی اعضای خانواده‌ به خوراکی‌های داخل یخچال دسترسی داشته باشند و هم مواد غذایی سالم و تازه‌ای را داشته باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. اینهمه تعریف کردی قیمتش رو هم میگفتی با این اوضاع قیمت خون باباشون رو واسه یخچال میگیرن