بهترین کتاب ، زیباترین جمله

چالش « بهترین کتاب ، زیباترین جمله » هواوی به پایان رسید

چالش « بهترین کتاب ، زیباترین جمله » هواوی با حضور برگزیدگان به پایان رسید. این چالش به مناسبت روز ملی کتاب و کتابخوانی و به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی برگزار شد و استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران صورت گرفت.

چالش « بهترین کتاب ، زیباترین جمله » پنج‌شنبه هفته گذشته به مناسبت روز ملی کتاب و کتابخوانی در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی و احترام به این مناسبت ارزشمند به پایان رسید. پایان‌بخش این چالش هواوی مراسمی بود که در کافه ژی با حضور برگزیدگان این رویداد برگزار شد.

بهترین کتاب ، زیباترین جمله

در این چالش از کاربران دعوت شده بود در فعالیتی به کتاب توجه بیشتری نسبت به گذشته داشته باشند و خاطرات خود را با کتاب‌های خود زنده کنند و البته به پاس این توجه همه برنده هدیه‌ای در این چالش باشند! این فعالیت در ارتباط با خاطرات خوب ما از یک کتاب یا عبارت‌هایی در چند کتاب بود که به نوعی تاثیر زیادی در زندگی ما گذاشته‌اند. همه ما قطعا به کتابی خاص علاقه داریم یا خاطره خوبی از آن داریم، حتی عبارات کوتاهی در کتاب‌هایی وجود دارند که با خواندن آنها در گذشته دور یا نزدیک، بخشی از باورهای ما شکل گرفته است.

هدایای چالش بهترین کتاب ، زیباترین جمله

این چالش هواوی، توسط ایرانسل و اپلیکیشن KETAPP (کتاپ) پشتیبانی شده است. در این چالش همه برنده بودند، چرا که تمام کاربرانی که در این چالش شرکت کردند، یک ماه دسترسی رایگان به اپلیکیشن KETAPP (کتاپ) که یک کتابخانه مجازی آنلاین با بیش از ۹۰۰۰ عنوان کتاب است بدون هیچ قرعه‌کشی و محدودیتی دریافت کردند.

در پایان لازم به ذکر است قابلیت‌های حرفه‌ای گوشی های هواوی مانند پرچمدار جدید این شرکت یعنی میت ۲۰ (Huawei Mate 20) در عکاسی از متن‌ها با هوش مصنوعی و همچنین نمایش کتاب‌های الکترونیک روی صفحه نمایش بزرگ گوشی‌های این شرکت با مکانیزم حفاظت از چشمان کاربران، می‌تواند کاربران را در حضور موثرتر در این چالش همراهی کند.

بهترین کتاب ، زیباترین جمله

بیایید همه با هم مروج فرهنگ کتاب و کتابخوانی باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. باز هواوی دمش گرم که یه فعالیتی برا کتاب خان شدن این ملت کرده