قیمت جدید بسترن بی 30

قیمت جدید بسترن بی ۳۰ برای آبان و آذر ۱۳۹۷ اعلام شد

قیمت جدید بسترن بی ۳۰ (Besturn B30) برای ماه‌های آبان و آذر ۱۳۹۷ به صورت رسمی اعلام شد. شرکت بهمن موتور در هفته گذشته نیز قیمت این خودروی چینی را افزایش داده بود و این افزایش مجدد موجب اعتراض بسیاری از مشتریان شده است.

شرکت بهمن موتور به صورت رسمی قیمت جدید بسترن بی ۳۰ (Besturn B30) را برای ماه‌های آبان و آذر ۱۳۹۷ اعلام کرد. در دو هفته گذشته نیز قیمت این خودرو افزایش یافته بود و حالا با این افزایش مجدد، بسیاری از مشتریان به این تصمیم معترض هستند و از اعلام قیمت جدید شوکه شده‌اند. مشتریان از شرکت بهمن خودرو می‌خواهند در مورد این اقدام شفاف‌سازی کند و دلایل افزایش قیمت خودرو بسترن بی ۳۰ را شرح دهد. در واقع، خودروی بسترن B30 که در این مدت توانسته بود جای خود را در بازار ایران باز کند، در حدود دو هفته نزدیک به ۴۵ میلیون تومان گران شده است.

قیمت جدید بسترن بی ۳۰ – آبان ۱۳۹۷

نام خودروقیمت قبلقیمت ۱۸ آبانقیمت جدید (۲۹ آبان)
بسترن بی ۳۰۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان۱۰۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان۱۲۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

قیمت جدید بسترن بی 30

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. دیگه افزایش یافته
    چی می چه کرد

  2. راستش رو بخواین این ماشین بسترنB30 ارزشش رو داره تو این وضعیت بد بازار و قیمتهاى نوجومى ١٢۴ میلیون خیلیم کمه طرف ماشین ایرانی با کیفیت پایین رو بخره صد میلیون بعد فقط بدیش اینه که چرا ثبت نام نمیکنن هرجا میریم میگن فعلا ثبت نام نداریم بعد فقط قیمت اعلام میکنن

  3. هرچند از نظر من باید ماشین خارجی نخرید و از تولید داخل حمایت کنید

  4. ۱۲۴ میلیون اخه پوله خدایی بعد میگن قیمت ماشین زیاده