کمپین یک هفته به خرید

کمپین یک هفته به خرید ؛ با خرید از دیجی کالا از هواوی جایزه بگیرید

کمپین یک هفته به خرید از ۲۸ آبان تا ۵ آذر ۱۳۹۷ آغاز می‌شود. در این کمپین که با حمایت هواوی برگزار می‌شود، با خرید از دیجی کالا می‌توانید در قرعه‌کشی شرکت کنید و یکی از جوایز هیجان‌انگیز هواوی را برنده شوید.

کمپین یک هفته به خرید از روز ۲۸ آبان‌ماه تا ۵ آذر ۱۳۹۷ در سایت دیجی کالا با حمایت هواوی با جوایز ویژه منتظر شماست. با خرید از سایت دیجی کالا در این هفته می‌توانید در قرعه‌کشی جوایز هیجان‌انگیز با حمایت هواوی شرکت کنید و یکی از برندگان خوشحال این کمپین باشید.

جوایز کمپین یک هفته به خرید هواوی

در صورت برنده شدن در قرعه‌کشی کمپین «یک هفته به خرید»، دیجی کالا با حمایت هواوی به برندگان یک دستگاه گوشی هوشمند هواوی میت ۱۰ پورشه دیزاین (Huawei Mate 10 Porsche Design) و همچنین یک دستگاه گوشی هواوی میت ۲۰ پرو (Huawei Mate 20 Pro) اهدا می‌کند، علاوه بر این هواوی در این کمپین برای سایر برندگان هم به قید قرعه یک دستگاه اسپیکر بلوتوث به عنوان جایزه خرید از کمپین یک هفته به خرید در نظر گرفته است.

کمپین یک هفته به خرید

روز بیستم آذرماه زمان برگزاری قرعه‌کشی است، از میان افرادی که در بازه ۲۸ آبان لغایت ۶ آذر ۹۷، خریدهای موفق و نهایی از دیجی کالا داشته‌اند، ۲۸ نفر برگزیده شده و جوایزشان را از طرف هواوی دریافت می‌کنند.

به علاوه هواوی در صفحه اجتماعی خود در اینستاگرام یعنی Huaweimobilefarsi جوایز ارزنده دیگری را نیز برای شما در نظر گرفته که با مراجعه به این صفحه می‌توانید از جزئیات آن مطلع شوید.

هفته پر جایزه‌ای داشته باشید!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. ای بابا دیجی کلا از ای کلاه ها زیاد سر مردم میذاره