دنا پلاس

دنا پلاس با تیپ بندی جدید به بازار عرضه می‌شود

ایران خودرو قیمت کارخانه‌ای محصولات خود در آذرماه ۱۳۹۷ را اعلام کرده که بر اساس آن،‌خودروی دنا پلاس در تیپ‌های جدید به بازار عرضه خواهد شد. در ادامه با تیپ‌بندی جدید این خودرو آشنا می‌شویم.

به تازگی، شرکت ایران خودرو قیمت کارخانه‌ای محصولات خود را برای آذرماه ۱۳۹۷ اعلام کرده که بر اساس آن، خودرو ملی دنا پلاس با تیپ‌بندی جدید به بازار عرضه خواهد شد. قبل از این، دنا+ در مدل‌های معمولی و توربو به فروش می‌رسید. این خودرو به عنوان نخستین خودروی ملی شناخته می‌شود که با چهار کیسه هوا به بازار عرضه شد. در این خودرو علاوه بر کیسه‌ هوای راننده و سرنشین جلو، از کیسه هوای جانبی در صندلی‌های جلو استفاده شده بود، اما شرکت ایران خودرو به دلیل مشکل تامین قطعه، تعداد ایربگ این محصول را کاهش داده و از این پس، آن را با تیپ‌بندی جدیدی به بازار عرضه می‌کند.

دنا پلاس

تیپ بندی جدید دنا پلاس

بر اساس لیست جدید قیمت محصولات ایران خودرو، دنا پلاس معمولی در دو نسخه ۲ ایربگ و ۴ ایربگ به بازار عرضه می‌شود. نسخه دو ایربگ دنا+ معمولی در کلاس ۷۰۳۰۶ و کلاس ۷۰۳۰۷ (تریم دو رنگ) و نسخه ۴ ایربگ دنا پلاس معمولی نیز در کلاس ۷۰۳۰۱ و ۷۰۳۰۴ (تریم دو رنگ) به بازار عرضه می‌شود. همچنین نسخه دو ایربگ و ۴ ایربگ این خودرو با ۱۱۲ هزار تومان اختلاف قیمت در بازار به فروش می‌رسد و اگر مشتری پس از تصادف بخواهد کیسه‌های مصرف شده را با کیسه‌های هوای جانبی جدید جایگزین کند، باید چندین برابر قیمت اولیه هزینه کند. دنا پلاس توربو نیز با همان ۴ ایربگ عرضه خواهد شد و از تعداد ایربگ‌های آن کاسته نشده است.

دنا پلاس

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. والا تیپ قبلیاشم محشر بود

  2. این کیسه هوا چ چشممو گرف😂

  3. الان قیمتش چقدری هست؟

  4. ای بابا پولمون کووو

  5. من ک هنوز تو فکر تعدیل نیرو سایپام چه خاکی ب سرمون بریزیم