قیمت گوشی موبایل

وزیر ارتباطات: مسئولان همکاری کنند تا قیمت گوشی موبایل ۳۰ درصد کاهش پیدا کند

وزیر ارتباطات در پاسخ به یکی از کاربران اینستاگرام گفت اگر دستگاه‌های مسئول همکاری کنند و گوشی های توقیفی به بازار عرضه شوند، قیمت گوشی موبایل تا ۳۰ درصد کاهش می‌یابد.

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به سوال یکی از کاربران اینستاگرام در خصوص پایین نیامدن قیمت موبایل عنوان کرد در روز پنج‌شنبه هفته گذشته با وزیر صنعت، معدن و تجارت جلسه‌ای برگزار کردیم و به ایشان اعلام کردم اگر مشکلات واردات تلفن همراه برطرف شود و گوشی های توقیفی نیز به بازار عرضه شوند، قیمت‌ گوشی موبایل ۳۰ تا ۴۰ درصد کاهش پیدا می‌کند.

قیمت گوشی موبایل

کاهش قیمت گوشی موبایل کار سختی نیست

وزیر ارتباطات در پاسخ به این سوال که چرا دلار ارزان شد اما قیمت‌ گوشی موبایل کاهش پیدا نکرد، گفت از وضعیت قیمت گوشی های موبایل در بازار ایران آگاهی ندارم، چرا که ثبت سفارش گوشی های جدید، ترخیص گوشی های توقیفی و اختصاص ارز برای واردات تلفن همراه جزو مسئولیت‌ها و وظایف وزارت ارتباطات نیست، اما فقط به خاطر مسئولیتی که برای مبارزه با قاچاق داریم، سعی می‌کنیم پیگیری‌هایی را انجام دهیم و گزراش کار را برای مردم منتشر کنیم. وی در پایان تاکید کرد بدون شک اگر دستگاه‌های مسئول وظایف خود را انجام دهند و سایر دستگاه‌ها همکاری لازم را داشته باشند، قیمت‌ گوشی موبایل تا ۳۰ درصد کاهش پیدا می‌کند و این اصلا کار سختی نیست.

قیمت گوشی موبایل

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۹ دیدگاه

 1. میدونی من سی سالمه مهندس برق قدرتم بیکارم کار ندارم مجردم پول هم ندارم جوونیه ما که گذشت و تموم شد و سوخت ورفت اون دنیا شک نکن اگر حساب کتابی داشته باشه یقه تک تکتون رو میگیرم و ولتون نمیکنم شما مسئولین خیلی مدیونید خیلی یه مشت مافیا جمع شدین دور هم سیر هم نمیشید سنتون هم که میره بالا و میمیرید اقازاده هاتون جای خالی تون رو به توان چهار پر میکنن مرد حسابی لا اقل یه جور کار کنید که زنده بمونیم خوشی نمیخوایم

 2. یه جور میگه مسئولان انگار فرشته میخواد از آسمون نازل بشه! به داد این ملت برسه نخیر جناب محمد جواد آذرى همین مسئولانى که شما ازش دم میزنید طى سالیان سال از جیب همین ملت بدبدخت مفت با پول هاى دزدى و کلاهبردارى خودشون رو به اینجا رسوندن!!!
  (ما هیچ مسئولى تو این مملکت نداریم>> تمام.

 3. مسولان لطف میکنن واقعا

 4. اول گفتن قویا ۵۰ درصد کاهش رو شاخشه!
  بعد شد آقا ۴۰ درصد کاهشو داره هاااا
  حالا شده اگه همکاری کنن ۳۰ درصد کاهش پیدا میکنه!قشنگ میشه التماسو توی کلام فرد مذکور دید برای همکاری…
  آخرم میشه عین قبل که کلا هیچ تغییری نمیکنه!
  کلا تو ایران چیزی بالا میره پایین اومدنش احتمال ضعیفی داره(چیزی متمایل به صفر)

 5. اون ۳۰ درصد ب درد خودشون میخوره ..کیو گول میزنن؟

 6. مسولان کی تاحالا همکاری کردن که این بار دومشون باشه؟ امید به چی دارین واقعا

 7. هرچی دزده همینا هستن اینا همکاری کنن؟؟

 8. جالبه قیمت دلار سراشیبی شده، ولی قیمت کالاهای الکترونیکی رو به افزایش است

  باید گریست

  با سپاس