درآمد هواوی

گزارش درآمد هواوی در شش ماه اول ۲۰۱۸ منتشر شد

هواوی گزارش درآمدهای شش ماه اول ۲۰۱۸ را اعلام کرد. طبق این گزارش، درآمد هواوی در نیمه اول سال ۲۰۱۸ میلادی به حدود ۴۹ میلیارد دلار رسیده که بیشتر از انتظار مقام‌های ارشد این شرکت است.

مدتی پیش یکی از مقام‌های ارشد هواوی گفت که امسال (۲۰۱۸) برای اولین‌بار درآمد این شرکت مهم در زمینه تکنولوژی، بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار خواهد شد. اریک شو (Eric Xu)، یکی از روسای دوره‌ای هواوی در گفت‌وگو با CNBC گفته است که کسب‌وکار، کمی بهتر از آن چیزی که انتظار می‌رفت، در حال رشد است. شو گفت هیچ مانعی برای رسیدن ما به رکورد ۱۰۰ میلیارد دلار وجود ندارد. اریک شو جزییات بیشتری در این مورد ارائه نداد.

درآمد هواوی در سال ۲۰۱۸ به ۴۹ میلیارد دلار رسید

با توجه به نرخ ارز در پایان دوره گزارش‌دهی، هواوی در شش ماه اول امسال، ۳۲۵.۷ میلیارد یوان یا حدود ۴۹ میلیارد دلار درآمد به دست آورده است. برای کل سال ۲۰۱۷، هواوی درآمد خود را معادل ۹۲.۵ میلیارد دلار بر مبنای نرخ ارز پایان سال گزارش کرده است.

این رشد تاکنون مدیون عملکرد قوی در کسب‌وکارهای مختلف، به ویژه بخش مصرف‌کننده است که همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد. هواوی، جلوتر از اپل، در حال حاضر دومین تولیدکننده بزرگ گوشی های هوشمند بر اساس سهم بازار در جهان است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. غول بزرگ چینی همه رو خورده

  2. اوففف ایم لعنتی توقف نا پذریه