آوای انتظار همراه اول

راهنمای فعال سازی و کد آهنگ پیشواز یا آوای انتظار همراه اول

آهنگ پیشواز یکی از سرویس‌های پرطرفدار اپراتورهاست و مشترکان می‌توانند در میان انبوهی از گزینه‌ها، موسیقی مورد نظر خود را پیدا کنند. در ادامه راهنمای فعال سازی و منتخب کد آوای انتظار همراه اول را برای شما عزیزان تهیه کرده‌ایم.

یکی از قدیمی‌ترین امکانات اپراتور اول، سرویس آوای انتظار همراه اول است که با انتخاب آن، کسی که با شما تماس می‌گیرد به صدای شنیدن صدای بوق معمولی آهنگ مورد انتخاب شما برایش پخش خواهد شد. خوشبختانه این قابلیت ارتباطی به مدل تلفن همراه شما نداشته و نیاز به انجام هیچ تنظیمی روی گوشی ندارد.

فعال سازی آوای انتظار همراه اول

فعال سازی آهنگ پیشواز همراه اول به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد و شما می‌توانید با ارسال کد آهنگ در قالب پیامک به شماره ۸۹۸۹، تماس با تلفن گویای ۹۹۹۰، اپلیکیشن همراه من و استفاده از کدهای دستوری آوای انتظار مورد نظرتان را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید تنها در صورتی که کد آوای انتظار همراه اول را داشته باشید می‌توانید از این سه روش استفاده کنید و در غیر این صورت، بایستی به وبسایت همراه اول به نشانی rbt.mci.ir مراجعه کرده و موسیقی موردنظرتان را پیش از انتخاب بشنوید و کد آن را مشاهده کنید. فعال سازی آوای انتظار ماهانه ۳۰۰۰ ریال هزینه در بر خواهد داشت و به صورت خودکار از شارژ سیم‌کارت کسر خواهد شد یا به مبلغ قبض شما افزوده می‌شود.

تغییر آوای انتظار همراه اول

به منظور تغییر آهنگ پیشواز همراه اول می‌توانید از تمامی روش‌های بالا استفاده کنید و با ارسال کد آهنگ جدید به شماره ۸۹۸۹، تماس با تلفن گویای ۹۹۹۰، برنامه همراه من و کدهای دستوری، موسیقی جدیدی را برای آوای انتظار خود انتخاب کنید. تغییر آهنگ پیشواز همراه اول تا ۱۵ روز قبل از تغییر آهنگ قبلی رایگان خواهد بود و در صورتی که از انتخاب آوای انتظار پیشین ۱۶ روز بگذرد، ۳۰۰۰ ریال دیگر از حساب شما کسر خواهد شد.

غیر فعال سازی آهنگ پیشواز همراه اول

با ارسال عدد ۵ به شماره ۸۹۸۹، تلفن گویا، کدهای دستوری و اپلیکیشن اختصاصی همراه اول می‌توانید نسبت به غیر فعال سازی آهنگ پیشواز همراه اول اقدام کنید. در ادامه به صورت خلاصه راه‌های فعال سازی، تغییر و غیر فعال سازی آوای انتظار را مشاهده خواهید کرد.

آوای انتظار
روش ارسال فعالسازی تغییر آهنگ غیرفعالسازی
پیامک (SMS) ارسال کد آهنگ به شماره ۸۹۸۹ ارسال کد آهنگ جدید به شماره ۸۹۸۹ ارسال عدد ۵ به شماره ۸۹۸۹
تلفن گویا (IVR) تماس با شماره ۹۹۹۰ از طریق گوشی تلفن همراه، فشردن کلید ۲، سپس ۲، سپس ۱، سپس ۲، سپس ۲، سپس ۱ و سپس وارد کردن کد آوای انتظار مورد نظر و کلید مربع تماس با شماره ۹۹۹۰ از طریق گوشی تلفن همراه، فشردن کلید ۲، سپس ۲، سپس ۱، سپس ۲، سپس ۱ و سپس وارد کردن کد آوای انتظار جدید مورد نظر و کلید مربع تماس با شماره ۹۹۹۰ از طریق گوشی تلفن همراه، فشردن کلید ۲، سپس ۲، سپس ۲ و سپس ۲
کدهای دستوری (USSD Code) شماره‌گیری و ارسال #کد آهنگ*۲۲۱*۱۰* شماره‌گیری و ارسال #کد آهنگ جدید*۲۲۲*۱۰* شماره‌گیری و ارسال #۲۲۳*۱۰*

همان‌طور که مطلع هستید آهنگ‌های زیادی در وبسایت همراه اول قرار گرفته‌اند و مشترکان می‌توانند به سلیقه خود آوای انتظار مورد علاقه‌شان را انتخاب کنند. از آنجایی که لیست کردن تمامی آواهای انتظار مقدور نیست، تعدادی آهنگ پیشواز پرطرفدار و زیبا از خواننده‌های مطرح را در ادامه قرار داده‌ایم.

خوشبختانه امکانات ویژه‌ای برای انتخاب و خرید آوای انتظار از طریق پیامک در نظر گرفته شده و مشترکان همراه اول می‌توانند با ارسال اعداد زیر به سامانه پیامکی ۸۹۸۹ علاوه بر فعال سازی، تغییر و غیر فعال سازی آوای انتظار، آواهای انتظار رایگان، جدید، منتخب هفته و پرطرفدار را مشاهده کنند.

امکانات پیامکی آوای انتظار
ارسال کد آوای مورد نظر به ۸۹۸۹ فعال سازی و تغییر آوا
ارسال عدد ۲ به ۸۹۸۹ مشاهده آواهای رایگان
ارسال عدد ۳ به ۸۹۸۹ مشاهده ۵ آوای برتر
ارسال عدد ۴ به ۸۹۸۹ مشاهده ۵ آوای جدید
ارسال عدد ۵ به ۸۹۸۹ غیر فعال سازی سرویس آوای انتظار
ارسال عدد ۶ به ۸۹۸۹ مشاهده ۵ آوای منتخب هفته

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. من که زیاد به اهنگ پیشواز تمایلی ندارم

  2. جالب بودن البته موسیقی که ادمو به رقص نیاره خوبه

  3. بسته ش ب اندازه کافی گرون هست