دستبند هوشمند لوکس و زنانه اینتل معرفی شد

شرکت Intel از دستبند هوشمند خود، MICA که مخفف My Intelligent Communications Accessory رونمایی کرد. این محصول جدید اینتل یک دستبند برای ارتباطات هوشمند است که با ظاهر موردپسند بانوان طراحی شده و با قیمت حدودی ۴۹۵ دلار به فروش خواهد رسید.

MICA-USBCharger-inline2

در اولین برخورد با محصول MICA، با یک دستبند بسیار شیک و مجلسی مواجه خواهید شد که اولین محصول پوشیدنی با چنین طراحی منحصر به فردی محسوب می‌شود. در ساخت MICA، از پوست مار و سنگ‌های نسبتا قیمتی و مروارید استفاده شده و به عنوان یک دستگاه ارتباطی، عملکرد خوبی از خود نشان داده است. این دستبند از نسل سوم شبکه‌های مخابراتی یعنی ۳G پشتیبانی می‌کند و صفحه‌نمایش آن ۱.۶ اینچی از نوع OLED و با کمی انحنا می‌باشد.

تنظیمات این دستبند هوشمند را می‌توان از طریق کامپیوتر کنترل کرد و پیغام‌های از پیش آماده شده‌ای را برایش تعریف کرد. همچنین به صورت پیش‌فرض چندین پیام از قبل آماده شده مثل “بعدا با شما تماس خواهم گرفت.” یا “تا ۱۰ دقیقه دیگر خواهم می‌رسم” در این دستبند هوشمند قرار داده شده است.

گفته شده که باتری این دستبند می‌تواند تا ۴۸ ساعت به طور مداوم کار کند ولی باید صبر کرد و دید در عمل چطور کار خواهد کرد.

این شرکت اعلام کرد که فروش این محصول با قیمت اعلام شده پیش از سال جدید میلادی در فروشگاه‌های Barneys آغاز خواهد شد. این قیمت شامل یک سیم‌کارت AT&T با پنل اطلاعات و ارسال پیامک برای ۲ سال است.

منبع : CNET

Intel reveals MICA, its first luxury smart bracelet

Intel reveals MICA, its first luxury smart bracelet

The bracelet, with a sapphire display and semiprecious gems, was made for the high-end women’s accessory market and will be sold at luxury retailer Barneys New York.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*