پژو 207 آی آپشنال

پژو ۲۰۷ آی آپشنال با امکانات جدید و سقف شیشه‌ای به بازار عرضه می‌شود

ایران خودرو تولید آزمایشی پژو ۲۰۷ آی آپشنال را شروع کرده است. محصول جدید ایران خودرو به امکانات جدیدی چون سقف شیشه‌ای مجهز شده و خریداران می‌توانند با آپشن‌های متفاوتی این خودرو را سفارش دهند. در ادامه با امکانات جدید ۲۰۷i آشنا می‌شویم.

گروه خودروسازی ایران خودرو برای جذب مشتریان بیشتر سعی دارد پژو ۲۰۷i هاچ بک و صندوق دار را با امکانات جدیدی به بازار عرضه کند. بر اساس اطلاعاتی که منتشر شده، شرکت ایران خودرو نمونه‌های آزمایشی پژو ۲۰۷ آی آپشنال با سقف شیشه‌ای (Glass Roof) را در کارخانه خود تولید کرده است. انتظار می‌رود این آپشن جدید روی مدل اتوماتیک این خودرو در حال تست باشد.

پژو 207 آی آپشنال

امکانات پژو ۲۰۷ آی آپشنال

بر اساس اطلاعاتی که از سوی فعالان خطوط تولید ایران خودرو منتشر شد، سقف شیشه‌ای پژو ۲۰۷ آی و پژو ۲۰۷ آی صندوق دار از خودرو پژو ۲۰۸ الگوبرداری شده است. همچنین طراحان برای نصب کردن سقف شیشه‌ای روی خودرو پژو ۲۰۷ آی، فریم سقف، اتصالات آن با ستون، ضرایب تقویتی و شیشه جلوی آن را تغییر داده‌اند. از سویی این سقف شیشه‌ای قابل باز شدن نخواهد بود و سرنشینان می‌توانند فقط برای دیدن آسمان کاور سقف را کنار بزنند. این شیشه از یک لایه UV ساخته شده است تا نور خورشید از آن به داخل خودرو نفوذ نکند و برای سرنشینان آزاردهنده نباشد.

سقف شیشه‌ای خودرو پژو ۲۰۷ آی در نمونه‌های آزمایشی به صورت دستی و برقی باز و بسته می‌شود. هرچند تا تجاری‌سازی و تغییرات نهایی این محصول باید منتظر بمانیم. در حال حاضر شرکت ایران خودرو فقط سقف شیشه‌ای را برای پژو ۲۰۷ آی آپشنال در نظر گرفته است و انتظار می‌رود این خودرو در آینده‌ای نزدیک از امکاناتی چون فرمان کمکی برقی، دوخت چرمی غربیلک فرمان و آینه‌های تاشو برقی برخوردار شود. برخی از منابع خبری عنوان می‌کنند ایران خودرو قصد دارد پژو ۲۰۷ آی آپشنال را در نمایشگاه خودروی تهران ۱۳۹۷ معرفی کند.

پژو 207 آی آپشنال

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. فکر کنید یه صندوق به ته ۲۰۷ اضافه کردن کلی گرونترش کردن خدا بخیر کنه چقدر برای یه سقف گرون کنن 🙂

  2. ن بابا از این چیزا هم بلدین؟

  3. ۲۰۷ قبلی خیلی بهتر بود….یجوریه اصا ب دل نمیشینه

  4. خیلی زشت پاک از قیافه انداختنش

  5. مورچه چیه ک کله پاچش چی باشه

  6. اینا فقط یه ماشین گیر بیارن دیگه تا صد سال ازش همه چی میسازن