انتشار تصاویری از آیفون ۵s : باطری بزرگتر ، فلش LED دوگانه

تصاویر محو و نه چندان واضحی از آیفون ۵s به بیرون درز کرده که در آن فلاش دوگانه LED قابل مشاهده است. طبق شایعاتی که پیش‌تر در فضای مجازی منتشر شده بود، اپل از یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی به همراه فلاش LED دوگانه در آیفون بعدی بهره خواهد برد. حال تصاویر تازه‌ای که توسط مک‌رومرز فاش شده نیز وجود فلاش جدید را تایید می‌کند.

همانطور که در تصویر هم می توانید مشاهده کنید، این دستگاه طراحی مشابه آیفون ۵ دارد، اگر چه برد داخلی آن تاحدودی متفاوت می باشد. هنوز اطلاعاتی در دست نیست که اپل از چه پروسسوری در این محصول خود استفاده خواهد کرد و در تصویر هم جزییاتی از آن دیده نمی شود، پس احتمالا این دستگاه یک نمونه اولیه از آیفون ۵اس می باشد. ظاهرا باتری که در این دستگاه استفاده شده دارای ظرفیت بیشتری نسبت به آیفون ۵ می باشد. همانطور که میبینید باتری این دستگاه ۵.۹۲ Whr است در حالیکه در آیفون ۵ از باتری ۵.۴۵ Wh استفاده شده است.

همچنین در پشت دستگاه یک پنجره باتری شکل عمودی که محل قرار گیری LED flash است دیده می شود. براساس شایعات قرار است از دو ال ای دی فلاش در این اسمارت فون استفاده شود.در این تصاویر نمی‌توان متوجه اسکنر اثر انگشت شد، قابلیتی کلیدی که گفته می‌شود در آیفون بعدی اضافه خواهد شد تا کاربران نسبت به خرید آیفون ۵s اقدام کنند.

انتظار می‌رود اپل به همراه آیفون ۵s از نسل جدید پردازنده Ax خود نیز پرده برداری کند.


منبع : en.gadgetnews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*