اپلیکیشن Facing Emotions هواوی

اپلیکیشن Facing Emotions هواوی حالت چهره را به صدا تبدیل می‌کند

اپلیکیشن Facing Emotions هواوی به کمک نابینایان و کم‌بینایان آمده است. این اپلیکیشن با کمک هوش مصنوعی و دوربین باکیفیت گوشی های هواوی از جمله میت ۲۰ پرو، حالت‌های مختلف چهره را به صدا ترجمه می‌کند.

هواوی این بار با طراحی اپلیکیشن Facing Emotions به کمک نابینایان آمده است. این اپلیکیشن با استفاده از هوش مصنوعی، افراد نابینا یا با اختلالات بینایی را قادر به درک احساسات طرف مقابلشان می‌کند. اپلیکیشن Facing Emotions هواوی با همکاری انجمن نابینایان لهستان و جمعی دیگر از نابینایان که در تمام مراحل ساخت حضور داشتند، طراحی شده است.

اپلیکیشن Facing Emotions هواوی چگونه کار می‌کند؟

عملکرد فیسینگ اموشنز به این شکل است که با استفاده از دوربین پشت گوشی های هواوی، حالت‌های مختلف صورت فردی را که در حال مکالمه است، اسکن و با استفاده از هوش مصنوعی حالت‌های مختلف را به صدا تبدیل می‌کند. این قابلیت به افراد نابینا این امکان را می‌دهد که با استفاده از هدفون، احساسات مخاطب خود را در قالب صداهایی خاص بشنود. نکته قابل توجه دیگر این است که این اپلیکیشن به صورت آفلاین نیز قابل استفاده خواهد بود.

اپلیکیشن Facing Emotions هواوی

اپلیکیشن Facing Emotions هواوی با بهره‌گیری از دوربین باکیفیت میت ۲۰ پرو (Huawei Mate 20 Pro) و هوش مصنوعی، ۷ حالت از حالت‌های صورت از جمله شادی، غم و… را به ۷ صوت متفاوت تبدیل می‌کند تا برای افراد نابینا  قابل درک باشد. طراح این ۷ صدا Tomasz Bilecki نام دارد که خودش هم نابینا است. او صداها را به شکلی طراحی کرده تا برای کاربر و محیط اطرافش ساده، غیر تهاجمی و قابل درک باشند.

این اپلیکشن به عنوان انتقال‌دهنده احساسات برای نابینایان عمل می‌کند. در مراحل طراحی و ساخت صداها، گروهی از افراد نابینا برای آزمایش و پیدا کردن ساده‌ترین و قابل درک‌ترین صداها انتخاب شدند. برای راحتی هرچه بیشتر کاربران هنگام استفاده از این اپلیکیشن، شرکت هواوی یک نگه‌دارنده تلفن همراه نیز طراحی کرده است تا با قرارگیری روی گردن کاربران، بیشترین میزان بازدهی را داشته باشد. این اپلیکیشن کاربردی هم‌اکنون در حال گذراندن مراحل آزمایشی نهایی خود است و به‌زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

اپلیکیشن Facing Emotions هواوی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. 😱😱 این یکی ب هیچ وجه تو مخیلم نمیگنجه