کتری هوشمند

با این کتری هوشمند همواره به آب جوش دسترسی خواهید داشت

دیگر لازم نیست برای اطلاع از جوش آمدن آب کتری، مدام به آن سرک بکشید یا حتی چندین دقیقه منتظر بمانید. زیرا مادامی که این کتری هوشمند با نام Heatworks Duo Smart Carafe پُر باشد، آب جوش‌تان هم آماده است.

تنظیم دقیق دمای آب به میزان دلخواه، دیگر امکانی است که این کتری هوشمند در اختیارتان قرار می‌دهد. کمپانی Heatworks در این محصول از تکنولوژی حرارت‌دهی اهمیک (ohmic) استفاده کرده است؛ درست مانند ماشین ظرف‌شویی Tetra Countertop که سال گذشته در CES به نمایش گذاشته بود. البته هنوز ماشین ظرف‌شویی کمپانی وارد بازار نشده است و به همین دلیل، مشخص نیست که تا چه حد می‌توان روی کارایی این تکنولوژی حساب باز کرد.

گفته می‌شود این پروسه حرارت‌دهی، مشابه کنترلرهای دمایی PID عمل می‌کند که در برخی لوازم آشپزخانه از جمله ماشین‌های اسپرسوساز پیاده‌سازی شده‌اند. در حال حاضر چنین قهوه‌سازهایی حدود ۳۰۰ دلار قیمت دارند.

کتری هوشمند

اما Duo Carafe یک مزیت دارد؛ اینکه به جای اتصال به پریز برق، انرژی مورد نیاز خود را از یک باتری قابل شارژ می‌گیرد و همین امر آن را به یک دستگاه قابل حمل تبدیل می‌کند. کمپانی سازنده با وجود به نمایش گذاشتن این کتری هوشمند در CES 2019، هنوز قیمت و تاریخی را برای فروش آن اعلام نکرده است.

۵ مطلب آخر نمایشگاه CES 2019 :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. حالا آب جوش واسه چهمونه

  2. اخ خیلییییی خوبه ولی خب گرونه

  3. رادیو اکتیور اینا نداشته باشه