گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

گوشی انعطاف پذیر سامسونگ چه موقعی از سال ۲۰۱۹ معرفی خواهد می‌شود؟

گوشی انعطاف پذیر سامسونگ در سال جاری میلادی معرفی خواهد شد. این خبر توسط مدیران و کارکنان سامسونگ تایید شده و حتی درباره زمان و مکان عرضه هم پیشبینی‌هایی صورت گرفته است.

سامسونگ در نمایشگاه CES 2019، همانند سال‌های گذشته فرصت را برای نمایش گوشی هوشمند انعطاف پذیر خود غنیمت شمرده است. ما در گذشته شاهد چشم‌انداز گوشی انعطاف پذیر سامسونگ بوده‌ایم، اما به نظر می‌رسد که در آینده نزدیک و به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

اطلاعاتی درباره گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

در حقیقت به خوبی مطلع هستیم که شما خبرهای مشابه را در سال‌های گذشته شنیده‌اید، اما ظاهرا این موضوع توسط شرکت مورد تایید قرار گرفته و حتی زمان راه‌اندازی اسمارت فون را پیشبینی کرده‌اند. گروهی از مشتریان سامسونگ در نمایشگاه CES سال جاری و در پشت درهای بسته، شاهد معرفی گوشی انعطاف پذیر سامسونگ بودند، همچنین غول تکنولوژی کره جنوبی برای تولید انبوه دستگاه هم اعلام آمادگی کرده است.

سوزان داسیلوا (Suzanne De Silva)، مدیر استراتژی محصولات و بازاریابی سامسونگ تایید کرد که گوشی هوشمند انعطاف پذیر در نیمه اول سال ۲۰۱۹ میلادی در قفسه فروشگاه‌ها قرار خواهد گرفت، اما ممکن است برخلاف سایر پرچمداران سامسونگ که به صورت گسترده در سطح جهان پخش می‌شوند، این دستگاه در ابتدا به صورت محدود در دسترس قرار داشته باشد.

نماینده سامسونگ در مصاحبه با Gizmodo اظهار داشت:

 گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ در نیمه اول سال ۲۰۱۹ میلادی وارد بازارهای از پیش تعیین‌شده می‌شود. ما هم اکنون برای تولید انبوه گوشی هوشمند جدید آماده هستیم و انتظار می‌رود که حداقل یک میلیون نسخه از آن تولید شود.

احتمالا دستگاه انعطاف پذیر سامسونگ در فروشگاه داخلی شرکت و چند منطقه دیگر برای فروش قرار خواهد گرفت، اما ممکن است ایالات متحده آمریکا و اروپا بعد از چند ماه شاهد ورود این دستگاه به غرب باشند. انتظار می‌رود این اسمارت فون انعطاف پذیر دارای قیمتی معادل ۱۸۵۰ دلار باشد، مبلغی که قطعا شوکه‌کننده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. اه همش انعطاف پذیر انعطاف پذیر

  2. بینهایت منتظر ورود برترین و اولین اسمارت فون منعطف جهان که بدون مشکل و ایراد ظاهری باشه هستیم و هر چند نمیتونیم بخریم و دیدنش هم عشقه