شرایط فروش فوری هایما اس 5

شرایط فروش فوری هایما اس ۵ و پژو پارس در دی ۹۷

شرایط فروش فوری هایما اس ۵ اتوماتیک و پژو پارس اتوماتیک در دی ۹۷ اعلام شد. شرکت ایران خودرو هایما S5 و پژو پارس LX را از صبح دوشنبه ۲۴ دی‌ماه ۹۷ به صورت محدود به مشتریان عرضه می‌کند.

شرکت ایران خودرو شرایط پیش فروش هایما اس ۵ اتوماتیک توربو و پژو پارس LX اتوماتیک را در ۲۴ دی ۱۳۹۷ اعلام کرد. این طرح فروش از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۴ دی‌ماه ۹۷ آغاز شد و تا زمان تکمیل ظرفیت ثبت نام یا ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۷ ادامه دارد. در ادامه جزئیات، قیمت حاشیه بازار و شرایط فروش فوری هایما اس ۵ اتوماتیک و پژو پارس را مشاهده می‌کنید:

نکات مهم:

۱.‌ بر اساس این بخشنامه ثبت نام خودرو به ازای هر کد ملی خواهد بود. اگر مشتریان بر خلاف شرایط این بند برای خرید خودرو ثبت‌نام کنند، قرارداد آن‌ها به صورت یکطرفه از سوی شرکت ایران خودرو باطل می‌شود.

۲. مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته از این شرکت برای خرید خودرو ثبت‌نام کرده‌اند، بر اساس این بخشنامه مجاز به ثبت‌نام نیستند و اگر هم ثبت‌نام کنند، به صورت یکطرفه از سوی شرکت ایران خودرو باطل می‌شود.

۳. به دلیل اینکه مشتریان برای ثبت‌نام در طرح فروش فوری با محدودیت‌هایی برای پرداخت وجوه اینترنتی مواجه شدند، در سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو درگاه سداد تعبیه شده است تا مشتریانی که واریزی آن‌ها بیشتر از ۱۰۰ میلیون تومان است، این پرداخت را با استفاده از درگاه سداد انجام دهند.

شرایط فروش فوری هایما اس ۵ اتوماتیک و پژو پارس

نام خودرو هایما اس ۵ اتوماتیک توربو پژو پارس LX اتوماتیک
کد کلاس ۵۲۱۰۲ ۲۸۷۰۶
رنگ‌های قابل عرضه خاکستری، سفید، مشکی آبی رویال، مشکی، خاکستری، سفید
قیمت حاشیه بازار ۱۶۰ میلیون تومان ۸۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
تعداد عرضه ۱۰۰ ۲۰۰
موعد تحویل ۳۰ روزه ۳۰ روزه
کد برنامه فروش ۹۳۰۷۷ ۹۳۰۷۸
توضیحات امکان انتخاب کارت طلایی یک ستاره

آخرین شرایط فروش ایران خودرو:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. ۱۰۰ میلینو یه شبه میگیرن ؟؟ بعد اسمش پیش فروشه؟؟